up
ara
David Nicholls

David Nicholls

Merve

Merve

@simerenya

Bir Soru Bir Aşk
Edebiyatın ya da herhangi bir sanatsal çabanın yazılı takdiri ve anlayışı, düzgün bir toplum için kesinlikle esastır. Sence faşistlerin yaktığı ilk şey neden kitaplar?
ataç ikon Bir Soru Bir Aşk
kitaba 5 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
giz

giz

@giz

Bir gün uyanırsın ve her şey mükemmeldir...
ataç ikon Bir Gün
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
giz

giz

@giz

Bir gün uyanırsın ve her şey mükemmeldir...
ataç ikon Bir Gün
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Vehbi Faruk Babacan

Vehbi Faruk Babacan

@vehbifarukbabacan

Medcezir
Hayat tek perdelik bir oyun; seyirci olmayın başrolü oynayın.
ataç ikon Medcezir
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
 Yonca

Yonca

@yenigunebismillah

"Aslında fotoğrafçılığı düşünüyorum."
"Fotoğrafçılık mı?"Deli gibi gülmeye başladı annesi.
"Hey,iyi bir fotoğrafçıyım ben!"
"...Başparmağını mercekten çekmeyi hatırladığın zamanlarda."
ataç ikon Bir Gün
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
 Yonca

Yonca

@yenigunebismillah

"Peki,burada ne kadar kalmayı planlıyorsun?"
"Bilmiyorum.Belki ekime kadar."
"Ama sonra geri dönüp,yerleşmek için bir şeyler yapacaksın,değil mi?"
"Elbette.."
ataç ikon Bir Gün
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Biz
2017
Bir Gün ve Bir Soru Bir Aşk kitaplarının da yazarı David Nicholls tarafından kaleme alınan Biz kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2017 yılında 9786052992708 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biz isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Biz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Gün
1970
Biz kitabının da yazarı David Nicholls tarafından kaleme alınan Bir Gün kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263608 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Gün isimli kitap 536 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nalan Işık Çeper çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Soru Bir Aşk
2011
Biz kitabının da yazarı David Nicholls tarafından kaleme alınan Bir Soru Bir Aşk kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786055289409 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Soru Bir Aşk isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Soru Bir Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Medcezir
2013
Biz kitabının da yazarı David Nicholls tarafından kaleme alınan Medcezir kitabı Öykü (Çeviri), Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053432067 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Medcezir isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Boran Evren çevirmiştir. Medcezir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Babanı En Son Ne Zaman Gördün?
2007
Başrollünde oyuncu Colin Firth yer aldığı, yönetmenliğini Anand Tucker üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babanı En Son Ne Zaman Gördün? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Starter For 10
2006
Başrollünde oyuncu James McAvoy yer aldığı, yönetmenliğini Tom Vaughan üstlendiği film Okul türünde izleyicisini bekliyor. Okul, Eğitim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Starter For 10 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Gün
2011
Başrollünde oyuncu Patricia Clarkson yer aldığı, yönetmenliğini Lone Scherfig üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Gün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Babanı En Son Ne Zaman Gördün?
2007
Başrollünde oyuncu Colin Firth yer aldığı, yönetmenliğini Anand Tucker üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babanı En Son Ne Zaman Gördün? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bridget Jones's Baby
2016
Artık 40'lı yaşlarına gelmiş olan Bridget Jones, karşımıza 10 yıl önce evlendiği Mark Darcy'den boşanmış ve kendini işine adamış bir kadın olarak çıkıyor. Her şey yolunda gibi görünse de bu durum çok uzun sürmez. Amerikalı Jack Qwant ile tanışan Bridget Jones'un hayatı bir anda değişir. Bir yandan Jack'e karşı bir şeyler hissederken bir yandan da Darcy'den tamamen vazgeçemez. Üstelik hamile olduğunu öğrenir ve bebeğin babasının kim olduğundan emin değildir.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0