up
ara
Giorgio Bassani

Giorgio Bassani

Surların İçinde - Beş Ferrara Öyküsü
2018
İtalyanın en önemli yazarlarından biri olan Giorgio Bassani,Ferrara’yı mekân olarak kullandığı bu eserinde kendi çocukluk ve gençlik yıllarına ait dönemi bireylerin hayatları üzerinden anlatmaktadır.
Surların İçinde
2018
Yazarın çağının meselelerini Ferrara ekseninde anlattığı kitabı.
Kapının Ardında
2016
Surların İçinde - Beş Ferrara Öyküsü ve Surların İçinde kitaplarının da yazarı Giorgio Bassani tarafından kaleme alınan Kapının Ardında kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789750837296 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kapının Ardında isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kapının Ardında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Finzi - Contini'lerin Bahçesi
2015
Surların İçinde - Beş Ferrara Öyküsü kitabının da yazarı Surların İçinde - Beş Ferrara Öyküsü ve Surların İçinde kitaplarının da yazarı Giorgio Bassani tarafından kaleme alınan Finzi - Contini'lerin Bahçesi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750834066 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Finzi - Contini'lerin Bahçesi isimli kitap 236 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Neyyire Gül Işık çevirmiştir. Finzi - Contini'lerin Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Finzi - Contini'lerin Bahçesi
2015
Surların İçinde - Beş Ferrara Öyküsü ve Surların İçinde kitaplarının da yazarı Giorgio Bassani tarafından kaleme alınan Finzi - Contini'lerin Bahçesi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750834066 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Finzi - Contini'lerin Bahçesi isimli kitap 236 sayfadan oluşuyor. Finzi - Contini'lerin Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Öfke
2008
Başrollünde oyuncu Ava Gardner yer aldığı, yönetmenliğini Pier Paolo Pasolini üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Öfke isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0