up
ara
Dede Korkut

Dede Korkut

Ahme't Sessiz

Ahme't Sessiz

@ahmetsessiz

At ayağı çabuk, ozan dili çevik olur.Her kemikli büyüyr kaburgalı olur...
ataç ikon Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Muhammed

Muhammed

@hukukmuhammed

At ayağı çabuk, ozan dili çevik olur.Her kemikli büyür kaburgalı olur...
ataç ikon Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler
kitaba puan vermedi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum
Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler
1970
Dede Korkut Hikayeleri (Yetişkin) kitabının da yazarı Dede Korkut tarafından kaleme alınan Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 1970 yılında 978994469 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Boğaç Han
1970
Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler ve Dede Korkut Hikayeleri (Yetişkin) kitaplarının da yazarı Dede Korkut tarafından kaleme alınan Boğaç Han kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gonca Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054617883 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Boğaç Han isimli kitap 40 sayfadan oluşuyor. Boğaç Han kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dede Korkut
1970
Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler ve Dede Korkut Hikayeleri (Yetişkin) kitaplarının da yazarı Dede Korkut tarafından kaleme alınan Dede Korkut kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gonca Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054698165 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dede Korkut isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Dede Korkut kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Deli Dumrul
2013
Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler kitabının da yazarı Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler ve Dede Korkut Hikayeleri (Yetişkin) kitaplarının da yazarı Dede Korkut tarafından kaleme alınan Deli Dumrul kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gonca Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054617852 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deli Dumrul isimli kitap 40 sayfadan oluşuyor. Deli Dumrul kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dede Korkut'tan Çocuklara Seçme Hikayeler
2013
Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler kitabının da yazarı Dede Korkut Hikayeleri - Seçmeler ve Dede Korkut Hikayeleri (Yetişkin) kitaplarının da yazarı Dede Korkut tarafından kaleme alınan Dede Korkut'tan Çocuklara Seçme Hikayeler kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elips Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786055994785 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dede Korkut'tan Çocuklara Seçme Hikayeler isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Dede Korkut'tan Çocuklara Seçme Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0