up
ara
Kim Bum

Kim Bum

Ölüm Zili
2008
Başrollünde oyuncu Lee BeomSoo yer aldığı, yönetmenliğini Yoon Hongseung üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Ölüm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölüm Zili isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hellcats
2008
Başrollünde oyuncu Kim Sungsoo yer aldığı, yönetmenliğini Chilin Kwon üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hellcats isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Emergency
2009
Başrollünde oyuncu Song Hayoon yer aldığı, yönetmenliğini Jeonghun Park üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Emergency isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Psikometri
2013
Başrollünde oyuncu Kim Bum yer aldığı, yönetmenliğini Kwon Ho-Jung üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Psikometri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Boys Over Flowers
2009
Orta halli bir ailenin kızı olan Jandi, en zengin ailelerin çocuklarının gittiği prestijli bir okula burslu olarak kabul edilir. F4 olarak anılan, okulun en popüler ve en şımarık 4 erkek öğrencisiyle karşılaşmasının ardından aralarında bir çatışma başlar. Bir süre sonra bu çatışma, yerini, bir aşk üçgenine bırakacaktır.
Unstoppable High Kick
2006
Başrollünde oyuncu Jung Jin Young yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Unstoppable High Kick isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Outrageous Women
2006
Başrollünde oyuncu Yoo Hojeong yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Outrageous Women isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dream
2009
Başrollünde oyuncu Oh Dal Su yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Spor türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Spor, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dream isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Woman Who Still Wants To Marry
2010
Başrollünde oyuncu Uhm Jiwon yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Woman Who Still Wants To Marry isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0