up
ara
Kim SoEun

Kim SoEun

The Show Must Go On
2007
Başrollünde oyuncu Oh Dal Su yer aldığı, yönetmenliğini Han Jaerim üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Show Must Go On isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Two Guys
2006
Başrollünde oyuncu Cha TaeHyun yer aldığı, yönetmenliğini Hunsu Park üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Two Guys isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fly, Daddy, Fly
2006
Başrollünde oyuncu Naesang Ahn yer aldığı, yönetmenliğini Jongtae Choi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fly, Daddy, Fly isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Voices
0
Başrollünde oyuncu Yoon JinSeo yer aldığı, yönetmenliğini Oh KiHwan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Voices isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Peşinde Ölüm Var
2007
Başrollünde oyuncu Yoon JinSeo yer aldığı, yönetmenliğini Oh KiHwan üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yabancı , Kore türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Peşinde Ölüm Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Boys Over Flowers
2009
Orta halli bir ailenin kızı olan Jandi, en zengin ailelerin çocuklarının gittiği prestijli bir okula burslu olarak kabul edilir. F4 olarak anılan, okulun en popüler ve en şımarık 4 erkek öğrencisiyle karşılaşmasının ardından aralarında bir çatışma başlar. Bir süre sonra bu çatışma, yerini, bir aşk üçgenine bırakacaktır.
The Man Who Can't Get Married
2009
Başrollünde oyuncu Im Ho yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Man Who Can't Get Married isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Empress Chun Chu
2009
Başrollünde oyuncu Yang Geum Suk yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Empress Chun Chu isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hüzünlü Bir Aşk Hikayesi
2005
Başrollünde oyuncu Kim Heeseon yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hüzünlü Bir Aşk Hikayesi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Good Day For The Wind To Blow
2010
Başrollünde oyuncu Kim Misook yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Good Day For The Wind To Blow isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0