up
ara
Deniz Gürsoy

Deniz Gürsoy

Dr. Ekrem Culfa

Dr. Ekrem Culfa

@drekremculfa

Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri
Birkaç dersten kırık not getiren çocuğa ve gence olumsuz davranmak, uzun vadede daha vahim sonuçlara yol açabilir.Değil mi?
Dr. Ekrem Çulfa
@MyLifePsikoloji
Kaynak: Www.Psikolog724.com
ataç ikon Çilingir Sofrasında Dem Muhabbetleri
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Turkish Cuisine In Historical Perspective
1970
Zengin Sofraların Lüks Tatları kitabının da yazarı Zengin Sofraların Lüks Tatları ve Çilingir Sofrasında Rakı kitaplarının da yazarı Deniz Gürsoy tarafından kaleme alınan Turkish Cuisine In Historical Perspective kitabı Hobi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753295642 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Turkish Cuisine In Historical Perspective isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Turkish Cuisine In Historical Perspective kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zengin Sofraların Lüks Tatları
1970
Turkish Cuisine In Historical Perspective ve Çilingir Sofrasında Rakı kitaplarının da yazarı Deniz Gürsoy tarafından kaleme alınan Zengin Sofraların Lüks Tatları kitabı Hobi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9799753294354 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zengin Sofraların Lüks Tatları isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Zengin Sofraların Lüks Tatları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çilingir Sofrasında Rakı
1970
Turkish Cuisine In Historical Perspective ve Zengin Sofraların Lüks Tatları kitaplarının da yazarı Deniz Gürsoy tarafından kaleme alınan Çilingir Sofrasında Rakı kitabı Hobi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9799753293715 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çilingir Sofrasında Rakı isimli kitap 134 sayfadan oluşuyor. Çilingir Sofrasında Rakı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Acı Şeker
1970
Turkish Cuisine In Historical Perspective ve Zengin Sofraların Lüks Tatları kitaplarının da yazarı Deniz Gürsoy tarafından kaleme alınan Acı Şeker kitabı Hobi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753296540 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Acı Şeker isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Acı Şeker kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Denizin Çıtırı Hamsi
1970
Turkish Cuisine In Historical Perspective ve Zengin Sofraların Lüks Tatları kitaplarının da yazarı Deniz Gürsoy tarafından kaleme alınan Denizin Çıtırı Hamsi kitabı Hobi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753295048 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Denizin Çıtırı Hamsi isimli kitap 166 sayfadan oluşuyor. Denizin Çıtırı Hamsi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0