up
ara
Derek Landy

Derek Landy

aisling

aisling

@aisling

“Ben her zaman, dilbilgisini doğru dürüst kullanmıyorsan birinden nefret etmenin anlamı olmadığını düşünmüşümdür.”
ataç ikon Dedektif Kurukafa - Gece Yarısı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
LostSoul

LostSoul

@ohcaptainmycaptain0

+ Acıyı hissediyor musun?
- Hissediyorum, ama bu kötü bir şey değildir. Sonuçta, acı insana yaşadığını gösterir.
ataç ikon Dedektif Kurukafa
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Örgülü Kaktüs

Örgülü Kaktüs

@sadecesila

"Dışarısı onun için güvenli değil. Eğitim almamış, ne yaptığını bilmiyor. Basitçe ifade etmek gerekirse, o tam bir gerizekalı."
ataç ikon Dedektif Kurukafa 5 - Ölümcül Sarmal
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
5 beğen · 0 yorum
Dedektif Kurukafa 4 - Karanlık Günler
1970
Dedektif Kurukafa 7 - Lanetli Krallık kitabının da yazarı Derek Landy tarafından kaleme alınan Dedektif Kurukafa 4 - Karanlık Günler kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054377039 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dedektif Kurukafa 4 - Karanlık Günler isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Dedektif Kurukafa 4 - Karanlık Günler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dedektif Kurukafa 7 - Lanetli Krallık
2018
Dedektif Kurukafa 4 - Karanlık Günler ve Dedektif Kurukafa 6 - Ölüm Getiren kitaplarının da yazarı Derek Landy tarafından kaleme alınan Dedektif Kurukafa 7 - Lanetli Krallık kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786051422138 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dedektif Kurukafa 7 - Lanetli Krallık isimli kitap 652 sayfadan oluşuyor. Dedektif Kurukafa 7 - Lanetli Krallık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dedektif Kurukafa 6 - Ölüm Getiren
0
Dedektif Kurukafa 4 - Karanlık Günler kitabının da yazarı Derek Landy tarafından kaleme alınan Dedektif Kurukafa 6 - Ölüm Getiren kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054560240 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dedektif Kurukafa 6 - Ölüm Getiren isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye barbaros bostan çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dedektif Kurukafa 6 - Ölüm Getiren kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Issız Tepe
2017
Dedektif Kurukafa 4 - Karanlık Günler kitabının da yazarı Derek Landy tarafından kaleme alınan Issız Tepe kitabı Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2017 yılında 9786053042976 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Issız Tepe isimli kitap 489 sayfadan oluşuyor. Issız Tepe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dedektif Kurukafa
0
Dedektif Kurukafa 4 - Karanlık Günler kitabının da yazarı Derek Landy tarafından kaleme alınan Dedektif Kurukafa kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944485869 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dedektif Kurukafa isimli kitap 367 sayfadan oluşuyor. Dedektif Kurukafa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0