up
ara
Adnan Gündüz

Adnan Gündüz

Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş
1970
Önce Öğretmen Sonra Gazeteci kitabının da yazarı Önce Öğretmen Sonra Gazeteci ve Önce Öğretmenim kitaplarının da yazarı Adnan Gündüz tarafından kaleme alınan Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Öğretmenim Dergisi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786058708334 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Önce Öğretmen Sonra Gazeteci
2017
Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş kitabının da yazarı Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş ve Önce Öğretmenim kitaplarının da yazarı Adnan Gündüz tarafından kaleme alınan Önce Öğretmen Sonra Gazeteci kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Öğretmenim Dergisi Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786058708327 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Önce Öğretmen Sonra Gazeteci isimli kitap 111 sayfadan oluşuyor. Önce Öğretmen Sonra Gazeteci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Önce Öğretmenim
2015
Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş kitabının da yazarı Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş ve Önce Öğretmen Sonra Gazeteci kitaplarının da yazarı Adnan Gündüz tarafından kaleme alınan Önce Öğretmenim kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Babıali Kitaplığı yayınevinden 2015 yılında 2880000040880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Önce Öğretmenim isimli kitap 98 sayfadan oluşuyor. Önce Öğretmenim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Parpudar Baba
2008
Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş kitabının da yazarı Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş ve Önce Öğretmen Sonra Gazeteci kitaplarının da yazarı Adnan Gündüz tarafından kaleme alınan Parpudar Baba kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Babıali Kitaplığı yayınevinden 2008 yılında 9789756421376 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Parpudar Baba isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Parpudar Baba kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gazeteci Aranıyor
1970
Fatoş ve Kürtaj veya Kürtaj ve Fatoş ve Önce Öğretmen Sonra Gazeteci kitaplarının da yazarı Adnan Gündüz tarafından kaleme alınan Gazeteci Aranıyor kitabı İletişim, Medya, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Öğretmenim Dergisi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786058503847 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gazeteci Aranıyor isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Gazeteci Aranıyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0