up
ara
Devran Tığlı

Devran Tığlı

Merve Akpınar

Merve Akpınar

@littlebookstagram

Peri kızı gözlerini şaşkınlıkla açtı. Ne acı vardı ne de kan... İkisi birden kafasını eğip bıçağa baktılar. Sonra aynı anda kafalarını kaldırıp göz göze geldiler. Bu serseriyi iyice hırslandırmıştı. Belli ki ruh sağlığı yerinde olan biri değildi. İlk hareketi ola ki öfkeyle yapmış olsun, normal bir insan daha bıçağı saplamadan pişmanlık duymaya başlayabilir, ama geri dönüşü olmayan bir yola girdiği için engel olamaz, ok yaydan çıkmış olduğu için de sonradan pişman olacağı bu hareketi yapmış olurdu.
Fakat serseri, acı çektirmekten, zarar vermekten, hatta öldürmekten haz duyan normal olmayan birisiydi belli. Pişman olmamıştı. Bu sefer bıçağını bir hançer tutar gibi kaldırıp, omzunun üzerinden güç alarak kalbine doğru saplamaya çalıştı. Bu sefer kemer de onu koruyamazdı.
ataç ikon AhhŞK
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Şey
1970
AhhŞK kitabının da yazarı Devran Tığlı tarafından kaleme alınan Şey kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054177189 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şey isimli kitap 202 sayfadan oluşuyor. Şey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
AhhŞK
2015
Şey kitabının da yazarı Devran Tığlı tarafından kaleme alınan AhhŞK kitabı Aşk, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051485898 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan AhhŞK isimli kitap 490 sayfadan oluşuyor. AhhŞK kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0