up
ara
Adnan Nur Baykal

Adnan Nur Baykal

Eseflal

Eseflal

@eseflal

Türk neferi kaçmaz, kaçmak nedir bilmez. Eğer, Türk neferinin kaçtığını görmüşseniz, derhal kabul etmelidir ki, onun başında bulunan en büyük komutan kaçmıştır.
2 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Herhangi bir şahsın yaşadıkça memnun ve mesut olması için gerekli olan şey kendisi için değil, kendisinden sonra gelecekler için çalışmaktır. Hayatta tam zevk ve saadet, ancak gelecek nesillerin varlığı, şerefi ve saadeti için çalışmakta bulunabilir.
1 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Baskın, zafer için birinci anahtardır.
2 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Uygulamayı birtakım evrelere ayırmak ve adım adım ilerleyerek amaca ulaşmaya çalışmak gerekiyordu. Başarı için pratik ve güvenilir yol, her evreyi vakti geldikçe uygulamaktı.
2 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Dahi odur ki, ileride herkesin takdir ve kabul ettiği şeyleri, ilk ortaya koyduğu vakit, herkes onlara delilik, der.
3 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Korkutma esasına dayanan ahlak, bir fazilet olmadıktan başka, itimada da şayan değildir.
2 beğen · 0 yorum
Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy)
1970
Türklerin Strateji Serüveni ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları kitaplarının da yazarı Adnan Nur Baykal tarafından kaleme alınan Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy) kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753225366 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy) isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Türklerin Strateji Serüveni
1970
Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy) ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları kitaplarının da yazarı Adnan Nur Baykal tarafından kaleme alınan Türklerin Strateji Serüveni kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık Özel Fiyatlı Kitaplar yayınevinden 1970 yılında 9789753225199 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türklerin Strateji Serüveni isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Türklerin Strateji Serüveni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları
2013
Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy) kitabının da yazarı Adnan Nur Baykal tarafından kaleme alınan Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları kitabı Tarih, Atatürk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054771998 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Mustafa Kemal Atatürk'ün Liderlik Sırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sunumdan Kaçış Yok!
2012
Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy) kitabının da yazarı Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy) ve Türklerin Strateji Serüveni kitaplarının da yazarı Adnan Nur Baykal tarafından kaleme alınan Sunumdan Kaçış Yok! kitabı Ekonomi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9789753226479 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sunumdan Kaçış Yok! isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Sunumdan Kaçış Yok! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şeytanlaşan İnsanlar
2011
Atatürk'ün Liderlik Sırları (Cep Boy) ve Türklerin Strateji Serüveni kitaplarının da yazarı Adnan Nur Baykal tarafından kaleme alınan Şeytanlaşan İnsanlar kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Galata yayınevinden 2011 yılında 9786056141287 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeytanlaşan İnsanlar isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Şeytanlaşan İnsanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0