up
ara
Adnan Özyalçıner

Adnan Özyalçıner

tabula rasa

tabula rasa

@tabularasa

Gülümseyerek tepeye dikti gözlerini "İlgi" diye son defa açıkça düşündü. "Yalnızca ilgi onca gücüne karşılık onu da bizi de bitirecek olan şey. İlgilendiğimizden zamanı duyup geçmekte olduğunu ayırt ediyoruz."
ataç ikon Panayır
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
tabula rasa

tabula rasa

@tabularasa

"Sonunda belki de alışıldığı için ölünüyordu."
ataç ikon Panayır
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
hatice Yaltır

hatice Yaltır

@haticeyaltir

... Hem sen - evet sen, ya da ben- bana, sözgelimi göğün ne renk olduğunu söyleyebilir misin?
Sütçü yerinde kıpırdanır...
...
-Sus! diye bağırır. Sus! biliyorum,mavi diyeceksin,bütün herkes gibi. Mavi. Bütün körler gibi. Mavi.
ataç ikon Panayır
kitaba 4 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Devlet Kuşu
1970
Annemle Masal Okuyorum kitabının da yazarı Annemle Masal Okuyorum ve İç kitaplarının da yazarı Adnan Özyalçıner tarafından kaleme alınan Devlet Kuşu kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751019011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlet Kuşu isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Devlet Kuşu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Annemle Masal Okuyorum
1970
Devlet Kuşu kitabının da yazarı Devlet Kuşu ve İç kitaplarının da yazarı Adnan Özyalçıner tarafından kaleme alınan Annemle Masal Okuyorum kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9786051063768 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Annemle Masal Okuyorum isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Annemle Masal Okuyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İç
1970
Devlet Kuşu kitabının da yazarı Devlet Kuşu ve Annemle Masal Okuyorum kitaplarının da yazarı Adnan Özyalçıner tarafından kaleme alınan İç kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Daktylos yayınevinden 1970 yılında 97860559668069 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İç isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. İç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Edebiyatın Kırk Ayaklı Karıncası: Asım Bezirci
1970
Devlet Kuşu kitabının da yazarı Devlet Kuşu ve Annemle Masal Okuyorum kitaplarının da yazarı Adnan Özyalçıner tarafından kaleme alınan Edebiyatın Kırk Ayaklı Karıncası: Asım Bezirci kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Evrensel Basım Yayın yayınevinden 1970 yılında 9786054156146 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Edebiyatın Kırk Ayaklı Karıncası: Asım Bezirci isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Edebiyatın Kırk Ayaklı Karıncası: Asım Bezirci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Keloğlan ile Köse
1970
Devlet Kuşu ve Annemle Masal Okuyorum kitaplarının da yazarı Adnan Özyalçıner tarafından kaleme alınan Keloğlan ile Köse kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Evrensel Basım Yayın yayınevinden 1970 yılında 9789758745203 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Keloğlan ile Köse isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Keloğlan ile Köse kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0