up
ara
Ike Barinholtz

Ike Barinholtz

Polis Akademisi
0
Başrollünde oyuncu Steve Guttenberg yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Polis Akademisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Merkezi İstihbarat
2016
Bir muhasebecinin yıllar sonra bir arkadaşını sosyal medyada bulması ile kendisini casusluk yapan bir grubun içinde bulması anlatılmaktadır.
Sisters
2015
Başrollünde oyuncu Dianne Wiest yer aldığı, yönetmenliğini Jason Moore üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sisters isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lock And Roll Forever
2009
Başrollünde oyuncu Brad Dourif yer aldığı, yönetmenliğini Chris Grismer üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lock And Roll Forever isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bunny Whipped
2007
Başrollünde oyuncu Laz Alonso yer aldığı, yönetmenliğini Rafael Riera üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bunny Whipped isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0