up
ara
Jamie Chung

Jamie Chung

Ejdertopu: Başlangıç
2009
Başrollünde oyuncu Emmy Rossum yer aldığı, yönetmenliğini James Wong üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ejdertopu: Başlangıç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sucker Punch
2011
Başrollünde oyuncu Carla Gugino yer aldığı, yönetmenliğini Zack Snyder üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sucker Punch isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızlar Tarikatında Cinayet
2009
Başrollünde oyuncu Julian Morris yer aldığı, yönetmenliğini Stewart Hendler üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kızlar Tarikatında Cinayet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Burning Palms
2009
Başrollünde oyuncu Rosamund Pike yer aldığı, yönetmenliğini Christopher B. Landon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burning Palms isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Felekten Bir Gece Daha
2011
Daha önce Las Vegas'taki bekarlığa veda partisinde işlerin çığrından çıkmasına sebep olacak kadar dağıtan grup bu defa yine bir bekarlığa veda partisi için Bangkok'a giderler. Ertesi sabah hiçbir şey hatırlamadan uyanan grubun önceki gece neler yaşandığını çözmek için çok vakitleri yoktur.
Castle
2009
Başrollünde oyuncu Nathan Fillion yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Castle isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Samurai Girl
2008
Başrollünde oyuncu Brendan Fehr yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Samurai Girl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Believe
2014
Olağanüstü güçleri olan bir kız ile onu şeytani güçlerden ve kötülüklerden korumaya çalışan eski bir suçlu arasındaki ilişki ve başlarına gelen sıradışı olaylar anlatılmaktadır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0