up
ara
Ryan Hansen

Ryan Hansen

Sherman's Way
2008
Başrollünde oyuncu Thomas Ian Nicholas yer aldığı, yönetmenliğini Craig M. Saavedra üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sherman's Way isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Death By Engagement
2005
Başrollünde oyuncu Christa Campbell yer aldığı, yönetmenliğini Philip Creager üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Death By Engagement isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
House Broken
2009
Başrollünde oyuncu Thomas F. Wilson yer aldığı, yönetmenliğini Sam Harper üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden House Broken isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Palo Alto, Ca
2007
Başrollünde oyuncu Autumn Reeser yer aldığı, yönetmenliğini Brad Leong üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Palo Alto, Ca isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
(818)
2009
Başrollünde oyuncu Dee Wallace yer aldığı, yönetmenliğini Robert Lee King üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden (818) isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2 Broke Girls
2011
Alt sınıftan gelen fakir bir kız ile zengin bir aileden gelip sonradan maddi durumu kötüye giden bir kızın maceralarını anlatan komedi dizisidir. Adları Max ve Caroline olan iki yakın arkadaşın ortak hayali kendilerine ait kek ve pasta üzerine bir mekan açmaktır. Ancak hayallerine kavuşabilmeleri için çok çalışıp para biriktirmek zorundadırlar.
Party Down
2009
Başrollünde oyuncu J.K. Simmons yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Party Down isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0