up
ara
Dino Buzzati

Dino Buzzati

Cansu Doğan

Cansu Doğan

@cansudogan7146

Haksızlık, göğsünde, yüreğine yakın bir yerde ciddi bir acıya dönüşüyordu.
ataç ikon Tatar Çölü
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
6 beğen · 0 yorum
Cansu Doğan

Cansu Doğan

@cansudogan7146

Zaman elini sizden daha çabuk tuttu, sizinse artık her şeye yeniden başlama hakkınız yok.
ataç ikon Tatar Çölü
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
6 beğen · 1 yorum
lelalpkos (@lelalpkos)
beklemek deyince buzzati gelir aklıma
14.02.19 beğen 1 cevap
Cansu Doğan

Cansu Doğan

@cansudogan7146

Kargalar yuva yapar, kırlangıçlar gider.
ataç ikon Tatar Çölü
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
4 beğen · 0 yorum
EL_NINO

EL_NINO

@elnino

Herkes için durum aynıdır, insan gerçekten güçlü olduğunu zanneder ama yalnızca yeni gelmiş olmanın yarattığı bir durumdur, sonunda diğerleri de sisteminizi öğrenir ve günün birinde bakarsınız hiçbir şey yapamıyorsunuz.
ataç ikon Tatar Çölü
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
EL_NINO

EL_NINO

@elnino

“Savaş mı? Siz hala savaşı mı düşünüyorsunuz? Yeterince düş kırıklığı yaşamadık mı?”
ataç ikon Tatar Çölü
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Drogo, insanların her zaman birbirlerinden uzakta olduklarını fark etti, birisi acı çektiğinde, acısı sadece kendisine ait oluyor, hiç kimse o acıyı birazcık olsun dindiremiyordu; bir insan acı çektiğinde diğerlerinin, duydukları sevgi ne denli büyük olursa olsun, bu yüzden acı çekmediklerini ve yaşamdaki yalnızlığı işte bu durumun oluşturduğunu fark etti.
ataç ikon Tatar Çölü
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

... paylaşım fotoğrafı
...
Kalplerinizde solgun bir hatıra kalacaksa, bunu merhamet denen o tatlı sözle yapın.

Gerisi..!

Gerisi içimizde olan şeyler, kan basıncı, akışı, öfkesi…
Dino Buzzati
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
8 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Ayıların Meşhur Sicilya Baskını
2017
K. Balığı ve Tatar Çölü kitaplarının da yazarı Dino Buzzati tarafından kaleme alınan Ayıların Meşhur Sicilya Baskını kitabı Çocuk Fantastik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9789750839665 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayıların Meşhur Sicilya Baskını isimli kitap 132 sayfadan oluşuyor. Ayıların Meşhur Sicilya Baskını kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
K. Balığı
0
Tatar Çölü kitabının da yazarı Dino Buzzati tarafından kaleme alınan K. Balığı kitabı Hikaye, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınları yayınevinden 0 yılında 9754703973 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan K. Balığı isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. K. Balığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tatar Çölü
0
K. Balığı kitabının da yazarı Dino Buzzati tarafından kaleme alınan Tatar Çölü kitabı Kurgu, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789754701258 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tatar Çölü isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hülya Tufan çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Tatar Çölü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dağların Adamı Barnabo
2018
K. Balığı ve Tatar Çölü kitaplarının da yazarı Dino Buzzati tarafından kaleme alınan Dağların Adamı Barnabo kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786051141770 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dağların Adamı Barnabo isimli kitap 149 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Elçin Kumru çevirmiştir. Dağların Adamı Barnabo kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Büyülü Öyküler
0
K. Balığı kitabının da yazarı Dino Buzzati tarafından kaleme alınan Büyülü Öyküler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755105222 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyülü Öyküler isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rekin Teksoy çevirmiştir. Büyülü Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0