up
ara
Juan Riedinger

Juan Riedinger

On a Dark and Stormy Night
2009
Başrollünde oyuncu Jason Shaw yer aldığı, yönetmenliğini Juan Riedinger üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden On a Dark and Stormy Night isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Revenge Of The Boarding School Dropouts
2009
Başrollünde oyuncu Tom Green yer aldığı, yönetmenliğini David Mitchell üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Revenge Of The Boarding School Dropouts isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Dağ Eğlenceleri 2
2009
Başrollünde oyuncu Tom Green yer aldığı, yönetmenliğini David Mitchell üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Dağ Eğlenceleri 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
A Great Day For Death
2008
Başrollünde oyuncu Juan Riedinger yer aldığı, yönetmenliğini Nicholas Humphries üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Great Day For Death isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2 Frogs In The West
2010
Başrollünde oyuncu Jessica Malka yer aldığı, yönetmenliğini Dany Papineau üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 2 Frogs In The West isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Romeo Section
2015
McGee; Kanada'da yaşayan, istihbarat için çalışan ve aynı zamanda gizli örgütlerin içinde muhbirlik yapan bir casustur. Kaçakçılara, uyuşturucu baronlarına ve terör örgütlerine karşı mücadelede ciddi katkılar sağlar. Ama aynı zamanda dostu ve bilgi kaynağı Romeo da bu çetelerden birine hizmet etmektedir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0