up
ara
Cahit Kaşıkçılar

Cahit Kaşıkçılar

Gerçek Kesit: Manyak
2018
Gerçek Kesit dizisinin parodisi olan filmde, annesiyle birlikte yaşayan Rıza adında bekar bir adamın karmaşık duygu dünyasının yansımalarını izliyoruz. Yıllardır hayatını annesine adamış olan Rıza, ilk defa bir kadına aşık olur. Heyecan ve suçluluk duygusunu birlikte yaşayan Rıza, annesinin öldüğünü bile fark edemeyecek kadar kendisini kaybeder.
Kurban Bayramı
2007
Başrollünde oyuncu Cahit Kaşıkçılar yer aldığı, yönetmenliğini Can Evrenol üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, Kısa türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurban Bayramı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Adı Aşk Bu Eziyetin
2010
Başrollünde oyuncu Cahit Kaşıkçılar yer aldığı, yönetmenliğini Suat Oktay üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adı Aşk Bu Eziyetin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Piyasadan Büyük Alacağımız Var
2015
Başrollünde oyuncu Cem Özer yer aldığı, yönetmenliğini Ekin Akçay üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Piyasadan Büyük Alacağımız Var isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0