up
ara
Doris Dörrie

Doris Dörrie

Mavi Elbise
2008
Yaşamak Güzel Şey kitabının da yazarı Yaşamak Güzel Şey ve Daima ve Sonsuza Dek kitaplarının da yazarı Doris Dörrie tarafından kaleme alınan Mavi Elbise kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2008 yılında 9789759917999 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mavi Elbise isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Özden Özberber Yaşar çevirmiştir. Mavi Elbise kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaşamak Güzel Şey
2003
Mavi Elbise ve Daima ve Sonsuza Dek kitaplarının da yazarı Doris Dörrie tarafından kaleme alınan Yaşamak Güzel Şey kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2003 yılında 9789759915650 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamak Güzel Şey isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Aysel Bora çevirmiştir. Yaşamak Güzel Şey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Daima ve Sonsuza Dek
2003
Mavi Elbise ve Yaşamak Güzel Şey kitaplarının da yazarı Doris Dörrie tarafından kaleme alınan Daima ve Sonsuza Dek kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2003 yılında 9789759915667 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Daima ve Sonsuza Dek isimli kitap 244 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sema Şentay Güredin çevirmiştir. Daima ve Sonsuza Dek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Düşlerimdeki Erkek
2001
Mavi Elbise ve Yaşamak Güzel Şey kitaplarının da yazarı Doris Dörrie tarafından kaleme alınan Düşlerimdeki Erkek kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2001 yılında 9789759915674 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşlerimdeki Erkek isimli kitap 59 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ayşe Ersen çevirmiştir. Düşlerimdeki Erkek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ne İstiyorsunuz Benden?
1993
Mavi Elbise ve Yaşamak Güzel Şey kitaplarının da yazarı Doris Dörrie tarafından kaleme alınan Ne İstiyorsunuz Benden? kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1993 yılında 9789754703047 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne İstiyorsunuz Benden? isimli kitap 131 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nesrin Çaylak çevirmiştir. Ne İstiyorsunuz Benden? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kimse Beni Sevmiyor
1994
Başrollünde oyuncu Maria Schrader yer aldığı, yönetmenliğini Doris Dörrie üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kimse Beni Sevmiyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayatınızı Nasıl Pişirirsiniz?
2007
Başrollünde oyuncu Doris Dörrie yer aldığı, yönetmenliğini Doris Dörrie üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayatınızı Nasıl Pişirirsiniz? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çıplak
2002
Başrollünde oyuncu Nina Hoss yer aldığı, yönetmenliğini Doris Dörrie üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çıplak isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kiraz çiçekleri
2008
Başrollünde oyuncu Nadja Uhl yer aldığı, yönetmenliğini Doris Dörrie üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kiraz çiçekleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Der Fischer Und Seine Frau
2005
Başrollünde oyuncu Christian Ulmen yer aldığı, yönetmenliğini Doris Dörrie üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Der Fischer Und Seine Frau isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0