up
ara
Alfredo Castro

Alfredo Castro

Neruda
2016
Neruda, Nobel ödüllü Şilili yazar ve şair Pablo Neruda'nın hayat hikayesinden beyazperdeye uyarlanmıştır. 1940'lı yıllarda Şili Komünist Partisi'nin destekçilerinden olan Neruda, komünist faaliyetlerin yasaklanmasının ardından ülkede kaçak haline gelir. Film, bir yandan arama ekibinin başındaki Oscar Peluchonneau ile kaçak durumundaki Pablo Neruda'nın arasındaki kovalamacayı ele alırken bir yandan da dönemin siyasi olaylarına ışık tutuyor.
Tony Manero
2008
Başrollünde oyuncu Hector Morales yer aldığı, yönetmenliğini Pablo Larrain üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tony Manero isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Good Life
2008
Başrollünde oyuncu Jorge Alis yer aldığı, yönetmenliğini Andrés Wood üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Good Life isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Casa De Remolienda
2007
Başrollünde oyuncu Daniel Muñoz yer aldığı, yönetmenliğini Joaqu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Casa De Remolienda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Morg Görevlisi
2010
Başrollünde oyuncu Alfredo Castro yer aldığı, yönetmenliğini Pablo Larrain üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Morg Görevlisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0