up
ara
Cristin Milioti

Cristin Milioti

Greetings From The Shore
2007
Başrollünde oyuncu Paul Sorvino yer aldığı, yönetmenliğini Greg Chwerchak üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Greetings From The Shore isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Etobur Yılı
2009
Başrollünde oyuncu Patrick Gilmore yer aldığı, yönetmenliğini Sookyin Lee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Etobur Yılı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İşgalciler
2014
Başrollünde oyuncu Kristen Ariza yer aldığı, yönetmenliğini Todd Alcott üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İşgalciler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Para Avcısı
2013
Genç ve hırslı Jordan, yatırımcı kişileri aldatarak kısa bir zaman içerisinde büyük bir servet elde eder. Uyuşturucu kullanan, fahişelerle ilişki içerisinde olan kirli ve konfor dolu bir hayata sahiptir.
Fargo
2014
Aynı isimli filmin dizisi olarak devam edecek bu yapım yine Cohen kardeşlerin eseri olacaktır. Acemi bir polis memuru birden çok ve aynı kişilerin işlediği cinayetleri aydınlatma yolunda yaşadıkları ile polisiye macera türünde bir dizi oluşur.
How I Met Your Mother
2005
Ted Mosby'nin 2030'da çocuklarına, anneleriyle tanışma hikayesini anlatmaya başlamasıyla bizi 2005'e, Ted'in gençlik yıllarına götüren komedi dizisidir. Ted'in en yakın arkadaşlarından biri olan Marshall ile, dokuz yıldır flört ettiği Lily'nin nişanlanması üzerine Ted, kendisinin de bekarlığa veda etmesinin zamanının geldiğine inanır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0