up
ara
Todd Phillips

Todd Phillips

Geyik Muhabbeti
2000
Başrollünde oyuncu DJ Qualls yer aldığı, yönetmenliğini Todd Phillips üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geyik Muhabbeti isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eski Dostlar
2003
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini Todd Phillips üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eski Dostlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Afili Aynasızlar
2004
Başrollünde oyuncu Amy Smart yer aldığı, yönetmenliğini Todd Phillips üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Dedektif türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Afili Aynasızlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Geyik Muhabbeti 2
2009
Başrollünde oyuncu DJ Qualls yer aldığı, yönetmenliğini Steve Rash üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Geyik Muhabbeti 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Felekten Bir Gece Daha
2011
Daha önce Las Vegas'taki bekarlığa veda partisinde işlerin çığrından çıkmasına sebep olacak kadar dağıtan grup bu defa yine bir bekarlığa veda partisi için Bangkok'a giderler. Ertesi sabah hiçbir şey hatırlamadan uyanan grubun önceki gece neler yaşandığını çözmek için çok vakitleri yoktur.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0