up
ara
James Northcote

James Northcote

Uğultulu Tepeler
2011
Başrollünde oyuncu Oliver Milburn yer aldığı, yönetmenliğini Andrea Arnold üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uğultulu Tepeler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İtiraf: Bölüm 1
2013
Filmde nemfomanyak yani seks düşkünü bir kadın kendisini dövülmekten kurtaran bir adama başından geçen seks hikayelerini yani hayatını anlatması konu edilmektedir.
Enigma
2014
Matematikçi Alan Turing ordu tarafından görevlendirilip İkinci Dünya Savaşı sırasında Hitler'in kullandığı şifreleme sistemi olan enigma kodunu kırmaya çalışıyor.
Aşkın Krallığı
2016
Seretse Khama, Afrika'da yaşayan Bamangwato halkının kralının veliahtıdır. Londra'da eğitim gördüğü sırada Ruth Williams ile tanışır. Tamamen zıt kültürlere sahip olsalar da birbirlerine aşık olurlar. Ancak bu aşkın önünde sadece aileleri değil, aynı zamanda hem İngiliz hem de Afrika devletleri bulunmaktadır. Aşklarından vazgeçmeyen çift, ırkçılık konusuna dikkat çekip barışı yaymak için ellerinden geleni yapmaya karar verir.
Anna Karenina
2012
Mutsuz bir evlilik, yeni bir aşk, ihanet dedikodular ve pişmanlıklar...
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0