up
ara
E. L. James

E. L. James

Volkan

Volkan

@volkangozukucuk

keşke adınız tam yazsaydınız :)
E. L. James
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Hale Nur

Hale Nur

@halenur

Grinin Elli Tonu
ataç ikon Grinin Elli Tonu
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Karanlığın Elli Tonu
"...Seni Seviyorum...İki küçük kelime. Dünyam durdu, eğildi ve yeni bir eksende dönmeye başladı..."
ataç ikon Karanlığın Elli Tonu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

" Kavga ettiğimizin farkında değildim. Ben iletişim kuruyoruz sanıyordum..."
ataç ikon Karanlığın Elli Tonu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Karanlığın Elli Tonu
Yanaklarımdan aşağı zarafetle süzülen yaşlara bir hanımefendi gibi teslim olmak değil, aya bakıp uluyarak ağlamak istedim...
ataç ikon Karanlığın Elli Tonu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
yonca oganalp

yonca oganalp

@yoncaoganalp

Grey
Şimdi Anlatma Sırası Christian'da…
Sende bir şeyler var Anastasia.
Uzak duramıyorum senden.
Ateşe uçan pervane gibiyim.
ataç ikon Grey
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

''Seni şartsız seveceğime, hayallerin konusunda sana destek olacağıma, seni onurlandırıp sana saygı duyacağıma,seninle gülüp seninle ağlayacağıma, umutlarımı ve hayallerimi seninle paylaşacağıma ve ihtiyaç duyduğunda sana teselli sağlayacağıma söz veriyorum. Ve yaşadığımız sürece üzerine titreyeceğime.''
ataç ikon Özgürlüğün Elli Tonu
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Fifty Shades Freed
1970
Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) kitabının da yazarı Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) ve Karanlığın Elli Tonu kitaplarının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Fifty Shades Freed kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 1970 yılında 9780099579946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fifty Shades Freed isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Fifty Shades Freed kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım)
0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430223 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) isimli kitap 1792 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlığın Elli Tonu
0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Karanlığın Elli Tonu kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430018 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlığın Elli Tonu isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karanlığın Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özgürlüğün Elli Tonu
0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430179 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlüğün Elli Tonu isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Özgürlüğün Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Grinin Elli Tonu
0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Grinin Elli Tonu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. 2133 yayınevinden 0 yılında 9786055289836 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grinin Elli Tonu isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Grinin Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlığın Elli Tonu
2017
E. L. James'in romanlarından uyarlanan serinin ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu, 10 Şubat 2017'de izleyicilerle buluşuyor. Yaşadıklarından sonra Christian'dan uzak durma kararı alan Anastasia, bu kararını uzun süre devam ettiremez ve kendisini yeniden Christian'ın kollarında durur. Çift, ilişkilerini düzene sokmak için çaba harcasa da Christian'ın geçmişinden çıkıp gelen bazı kişiler, büyük engellere sebep olacak.
Grinin Elli Tonu
2015
Genç ve yakışıklı işadamı Christian Grey ile tanıştıktan sonra hayatı tamamen değişen edebiyat öğrencisi Anastasia Steele'nin hikayesi konu alınıyor.
Özgürlüğün Elli Tonu
2018
Başrollünde oyuncu Jamie Dornan yer aldığı, yönetmenliğini James Foley üstlendiği film Erotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Erotik, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Özgürlüğün Elli Tonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
8
1 oy
0