up
ara
‹ E. L. James

E. L. James Kitapları

0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430223 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) isimli kitap 1792 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Fifty Shades Freed ve Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) kitaplarının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Fifty Shades Darker kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 2008 yılında 9780099579922 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fifty Shades Darker isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Fifty Shades Darker kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) kitabının da yazarı Elli Ton Üçlemesi Seti (3 Kitap Takım) ve Karanlığın Elli Tonu kitaplarının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Fifty Shades Freed kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 1970 yılında 9780099579946 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fifty Shades Freed isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Fifty Shades Freed kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Fifty Shades of Grey kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 0 yılında 9780099579939 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fifty Shades of Grey isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Fifty Shades of Grey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Grey kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786050929492 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grey isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İstem Erdener çevirmiştir. Kitap D&R Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Grey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Grinin Elli Tonu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. 2133 yayınevinden 0 yılında 9786055289836 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grinin Elli Tonu isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Grinin Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2015
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Grinin Elli Tonu - Film Özel Baskısı kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435143 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grinin Elli Tonu - Film Özel Baskısı isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Grinin Elli Tonu - Film Özel Baskısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Karanlığın Elli Tonu kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430018 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlığın Elli Tonu isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karanlığın Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Fifty Shades Freed kitabının da yazarı E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu kitabı Roman, Erotik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786053430179 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlüğün Elli Tonu isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap En İyi Erotik Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Özgürlüğün Elli Tonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!