up
ara
Kenton Duty

Kenton Duty

Ölümsüz Arkadaşlık
2009
Başrollünde oyuncu Carly Schroeder yer aldığı, yönetmenliğini Tyler Oliver üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümsüz Arkadaşlık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Benim Adım Khan
2010
Hafif derecede otistik olan Rızvan müslüman olarak yetişmiştir. Evlendiği kadının oğlu terörist olduğu gerekçesiyle öldürülünce hem ailesini tekrar birleştirmek hem kendisinin itibarını kurtarıp terörist olmadığını anlatmak için başkana ulaşmak ister ve uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkar.
Ctrl
2009
Başrollünde oyuncu Tony Hale yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ctrl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shake ıt Up!
2010
Başrollünde oyuncu Bridgit Mendler yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Shake ıt Up! isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0