up
ara
Burn Gorman

Burn Gorman

Pasifik Savaşı
2013
İnsanlar ile devasa deniz canavarları arasında ölümcül bir savaş yaşanmaktadır. Eski bir pilot ve bir stayer dünyanın geleceği için işirliği yapıp yaratıklara karşı savaşmalıdır. Silahları ise en az bu yaratıklar kadar büyük bir robot olacaktır.
Marple: Ordeal By Innocence
2007
Başrollünde oyuncu Stephanie Leonidas yer aldığı, yönetmenliğini Moira Armstrong üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Marple: Ordeal By Innocence isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uğultulu Tepeler - 2009
2009
Başrollünde oyuncu Tom Hardy yer aldığı, yönetmenliğini Coky Giedroyc üstlendiği film Kitap Uyarlaması türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kitap Uyarlaması, Uyarlama türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Uğultulu Tepeler - 2009 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Dilim Suç
2005
Başrollünde oyuncu Sienna Miller yer aldığı, yönetmenliğini Matthew Vaughn üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Dilim Suç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızıl Tepe
2015
Başrollünde oyuncu Jim Beaver yer aldığı, yönetmenliğini Guillermo del Toro üstlendiği film Gotik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gotik, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kızıl Tepe isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Torchwood
2007
Başrollünde oyuncu Indira Varma yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Torchwood isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Forever
2014
İyi bir medikal müdettiş Olan Henry kimsenin bilmediği bir sırra sahiptir. Yaşı 200'dür ve ölümsüzdür. Tüm gizemini bir dedektif çözecek.
And Then There Were None
2015
Başrollünde oyuncu Miranda Richardson yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden And Then There Were None isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0