up
ara
Charlie Day

Charlie Day

Campfire Stories
2001
Başrollünde oyuncu Jamie-Lynn Sigler yer aldığı, yönetmenliğini Andrzej Krakowski üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Campfire Stories isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Love Thy Neighbor
2002
Başrollünde oyuncu Jake Weber yer aldığı, yönetmenliğini Nick Gregory üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Love Thy Neighbor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pasifik Savaşı
2013
İnsanlar ile devasa deniz canavarları arasında ölümcül bir savaş yaşanmaktadır. Eski bir pilot ve bir stayer dünyanın geleceği için işirliği yapıp yaratıklara karşı savaşmalıdır. Silahları ise en az bu yaratıklar kadar büyük bir robot olacaktır.
A Quiet Little Marriage
2008
Başrollünde oyuncu Melanie Lynskey yer aldığı, yönetmenliğini Mo Perkins üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden A Quiet Little Marriage isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pasifik Savaşı: İsyan
2018
2013 yapımı Pacific Rim filminin devamı niteliğindeki film son yaşanan olayların 10 yıl sonrasından başlıyor. Pasifik Okyanusu'nda durumlar yeniden kötüye gitmeye başlamıştır ve eğitimini bırakıp suç örgütüne katılan Jake'in karşısına, geri dönmek ve kendini kanıtlamak için bir şans çıkmıştır.
Philadelphia'da Hava Daima Güneşlidir
2005
Başrollünde oyuncu Anne Archer yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Philadelphia'da Hava Daima Güneşlidir isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0