up
ara
Colin Morgan

Colin Morgan

Island
2011
Başrollünde oyuncu Janet McTeer yer aldığı, yönetmenliğini Elizabeth Mitchell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Island isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Araba Ev
2010
Başrollünde oyuncu Colm Meaney yer aldığı, yönetmenliğini Darragh Byrne üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Araba Ev isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Testament Of Youth
2015
Başrollünde oyuncu Miranda Richardson yer aldığı, yönetmenliğini James Kent üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Testament Of Youth isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Testament Of Youth
2014
Başrollünde oyuncu Miranda Richardson yer aldığı, yönetmenliğini James Kent üstlendiği film Aile Baskısı türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aile Baskısı, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Testament Of Youth isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Efsane
2015
Başrollünde oyuncu Chazz Palminteri yer aldığı, yönetmenliğini Brian Helgeland üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Efsane isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Merlin
2008
Kral Arthur ve en büyük yardımcısı büyücü Merlin'in efsane hikayesinin değişik ve aykırı bir versiyonu olan dizide, ikilinin tanışma öyküsünü ve gençlik yıllarını izleyeceğiz. Arthur, henüz bir Prens, Merlin ise büyücülerin büyü yapmalarının yasaklandığı bu dönemde genç bir büyücüdür. Yollarının kesişmesiyle başlayan büyük dostluk, tüm Camelot'ın kaderini değiştirecektir.
Doctor Who
2005
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
Humans
2015
Başrollünde oyuncu William Hurt yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Humans isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
2 oy
0