up
ara
Edith Wharton

Edith Wharton

EDK

EDK

@denizipp

Aşkı tanımıştı ama ona kendi kemiklerinden yakın olan bu tutku, yüzeysel bir şekilde tatmin edilemezdi
ataç ikon Masumiyet Çağı
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Bilge kişinin kalbi yas evindedir, budalanınki ise keyif evinde...
ataç ikon Keyif Evi
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Hidayet Doğan

Hidayet Doğan

@hidayetdogan

Evelina'nın gidişinin üzerinden iki gün geçmiş, arka odadaki ve dükkandaki her şey soğuk ve yabancı olmuştu sanki. Ann Eliza'nın yaşamının koşullarının değişmesiyle o mekanın bütün görünümü de değişmişti.
ataç ikon İki Kız Kardeş
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Mutlu olmaya uğraşmaktan bir vazgeçsek çok iyi vakit geçireceğiz.”  paylaşım fotoğrafı
"Mutlu olmaya uğraşmaktan bir vazgeçsek çok iyi vakit geçireceğiz.”
Gizem yaratmanın ne alemi var.

Bu insanların burnunu meseleye sokmaya daha çok davet ediyor.

*İçimizin yankılarını fazla aksettirmek, meseleyi çıkmaz hale getirebilir, fazla yüksek sesle konuşmamak lazım.*
Edith Wharton
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğeni · 0 yorum beğen ikon
The Age of Innocence
1970
Roman Fever kitabının da yazarı Roman Fever ve Keyif Evi kitaplarının da yazarı Edith Wharton tarafından kaleme alınan The Age of Innocence kitabı Edebiyat, Yabancı Dil türünde okuyucusu ile buluşuyor. Peacock Books yayınevinden 1970 yılında 9788124800980 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Age of Innocence isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. The Age of Innocence kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Roman Fever
1970
The Age of Innocence kitabının da yazarı The Age of Innocence ve Keyif Evi kitaplarının da yazarı Edith Wharton tarafından kaleme alınan Roman Fever kitabı Eğitim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Morpa Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9788871004532 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Roman Fever isimli kitap 79 sayfadan oluşuyor. Roman Fever kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Keyif Evi
1970
The Age of Innocence kitabının da yazarı Edith Wharton tarafından kaleme alınan Keyif Evi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944756402 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Keyif Evi isimli kitap 365 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye İlknur Özdemir çevirmiştir. Keyif Evi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lanetli Tutkular
1970
The Age of Innocence kitabının da yazarı Edith Wharton tarafından kaleme alınan Lanetli Tutkular kitabı Roman (Çeviri), Kuzey Amerika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arvo Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786056204098 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lanetli Tutkular isimli kitap 319 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşen Tokalı çevirmiştir. Lanetli Tutkular kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ellerimi Bırak Kalbime Dokun
2016
The Age of Innocence ve Roman Fever kitaplarının da yazarı Edith Wharton tarafından kaleme alınan Ellerimi Bırak Kalbime Dokun kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tutku Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9786059734325 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ellerimi Bırak Kalbime Dokun isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Ellerimi Bırak Kalbime Dokun kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0