up
ara
T.J. Miller

T.J. Miller

Deadpool
2016
Özel kuvvetlerde çalıştıktan sonra ordudan ayrılan Wade Wilson, Vanessa ile sıradan bir hayat sürdürmektedir. Ancak bir gün kanser olduğunu öğrenince hayatı değişir. İyileşme umuduyla bilimsel bir projeye katılır. Asıl amacı bazı DNA’ları tetiklemek olan bu deneyin sonucunda Wade, üstün yeteneklere sahip bir süper kahramana dönüşür. Böylece, alıştığımız süper kahramanlardan epey farklı olan, garip bir espri anlayışına sahip, umursamaz bir anti kahraman olan Deadpool karakteri ortaya çıkar.
Ayı Yogi
2010
Başrollünde oyuncu Dan Aykroyd yer aldığı, yönetmenliğini Eric Brevig üstlendiği film Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ayı Yogi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6 Süper Kahraman
2015
Zeka seviyesi oldukça yüksek olan Hiro, kendisini aniden bir suç örgütünün içinde bulur. Kötü adamlar Hiro'nun üretebildiği yüksek teknolojiyi kullanmak istemektedirler.
Office Christmas Party
2016
Carol Vanstone, Zenotek adında prestijli bir şirketin CEO'sudur. Erkek kardeşi Clay ise şirketin şubelerinden birini yönetmektedir, ancak işleri yolunda gitmemektedir. Carol Vanstone, kardeşinin şirketini kapatmaya karar verir. Clay, şirketi kurtarmak için önemli bir müşteriyi bağlamak zorundadır. Müşteriyi etkileyebilmek için ofiste büyük bir Noel partisi hazırlar ancak partide işler çığrından çıkacaktır.
Carpoolers
2007
Başrollünde oyuncu Rebecca Romijn yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Carpoolers isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Silicon Valley
2014
Beş yakın arkadaşın hayatını konu alan HBO yapımı komedi dizisidir. 1980'lerin sonunda geçen dizide, asosyal bir bilgisayar programcısı olan Richard Hendrisk ve arkadaşlarının büyük teknoloji şirketlerinin bulunduğu Silikon Vadisi'nde yaşadıkları anlatılmaktadır.
Sence kaç puan almalı?
7
1 oy
0