up
ara
Elena Ferrante

Elena Ferrante

Jigglypuff

Jigglypuff

@jigglypuff

Lina teyze ruhların var olduğunu söylüyordu ama saraylarda, ara sokaklarda, Vasto yakınlarındaki eski kapılarda değildiler. İnsanlar kulaklarında, dışarı değil de içeri bakan gözlerde, konuşmaya ilk başlandığı andaki seste, düşünen başta bulunurlar, çünkü sözcükler ve görüntüler hayaletlerle doludurlar.
ataç ikon Kayıp Kızın Hikayesi
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Jigglypuff

Jigglypuff

@jigglypuff

Şu ya da bu ne büyükmüş yetti artık, bazı niteliklerle doğmuş olmanın ne gibi bir liyakatı var, salladığında iyi numara çıkan tombala torbasını övmekten farkı yok.
ataç ikon Kayıp Kızın Hikayesi
kitaba 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Jigglypuff

Jigglypuff

@jigglypuff

Sözcükler: yapmaya ve yıkmaya yararlar...
ataç ikon Yeni Soyadının Hikayesi
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Jigglypuff

Jigglypuff

@jigglypuff

Hayat böyleydi, işte o kadar; başkaları bize hayatı zindan etmeden, biz onlara zindan etmeliyiz zorunluluğuyla büyüyorduk.
1 beğen · 0 yorum
FanatikCimBomlu

FanatikCimBomlu

@azaleakyc

"Sen benim olağanüstü akıllı arkadaşımsın, hepimizden çok daha başarılı olmalısın, bütün kızlardan ve erkeklerden."
2 beğen · 0 yorum
Sen Gittin Gideli
2018
Napoli Romanları Seti - 4 Kitap Takım Kutulu kitabının da yazarı Napoli Romanları Seti - 4 Kitap Takım Kutulu ve Belalı Aşk kitaplarının da yazarı Elena Ferrante tarafından kaleme alınan Sen Gittin Gideli kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786051851785 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sen Gittin Gideli isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Sen Gittin Gideli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Napoli Romanları Seti - 4 Kitap Takım Kutulu
2016
Sen Gittin Gideli kitabının da yazarı Sen Gittin Gideli ve Belalı Aşk kitaplarının da yazarı Elena Ferrante tarafından kaleme alınan Napoli Romanları Seti - 4 Kitap Takım Kutulu kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051850269 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Napoli Romanları Seti - 4 Kitap Takım Kutulu isimli kitap 1849 sayfadan oluşuyor. Napoli Romanları Seti - 4 Kitap Takım Kutulu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Belalı Aşk
2011
Sen Gittin Gideli kitabının da yazarı Sen Gittin Gideli ve Napoli Romanları Seti - 4 Kitap Takım Kutulu kitaplarının da yazarı Elena Ferrante tarafından kaleme alınan Belalı Aşk kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Literatür Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9789750404344 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Belalı Aşk isimli kitap 151 sayfadan oluşuyor. Belalı Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlık Kız
0
Sen Gittin Gideli kitabının da yazarı Elena Ferrante tarafından kaleme alınan Karanlık Kız kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051851099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Kız isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Karanlık Kız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım
2015
Sen Gittin Gideli kitabının da yazarı Elena Ferrante tarafından kaleme alınan Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım kitabı Roman (Çeviri), Arkadaşlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051418964 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eren Yücesan Cendey çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0