up
ara
Zarina Wahab

Zarina Wahab

Kaisay Kahein...
2007
Başrollünde oyuncu Zarina Wahab yer aldığı, yönetmenliğini Mohit Hussein üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kaisay Kahein... isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dil Maange More!!!
2004
Başrollünde oyuncu Gulshan Grover yer aldığı, yönetmenliğini Anant Mahadevan üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dil Maange More!!! isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kisna: The Warrior Poet
2005
Başrollünde oyuncu Amrish Puri yer aldığı, yönetmenliğini Subhash Ghai üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kisna: The Warrior Poet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Prateeksha
2006
Başrollünde oyuncu Diya Mirza yer aldığı, yönetmenliğini Basu Chatterjee üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Prateeksha isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Benim Adım Khan
2010
Hafif derecede otistik olan Rızvan müslüman olarak yetişmiştir. Evlendiği kadının oğlu terörist olduğu gerekçesiyle öldürülünce hem ailesini tekrar birleştirmek hem kendisinin itibarını kurtarıp terörist olmadığını anlatmak için başkana ulaşmak ister ve uzun ve zorlu bir yolculuğa çıkar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0