up
ara
Elfriede Jelinek

Elfriede Jelinek

kitapçı bağyann

kitapçı bağyann

@kitapcibagyann

"Sanki çok ömrümüz varmış gibi, beklemeyi öğretiyor bize hayat."
ataç ikon Piyanist
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
kitapçı bağyann

kitapçı bağyann

@kitapcibagyann

"Eğer yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmişse bütün duygular her zaman gülünçtür."
ataç ikon Piyanist
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
kitapçı bağyann

kitapçı bağyann

@kitapcibagyann

"Daha birkaç saat önce elbisenin ona dükkanda yaşattığı geçici sevinci çoktan unuttu.Bir elbise cesedi daha eklendi dolaba,ama Erika'ya ait bir ceset."
ataç ikon Piyanist
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
kitapçı bağyann

kitapçı bağyann

@kitapcibagyann

"Öğleden sonra giymek için dikilmiş çiçekli şık bir elbiseye daha dokunuyor aceleyle,bu kez sadece kıvrımlarına.
Bu çiçekler henüz temiz hava solumadı,suyun henüz nasıl bir şey olduğunu da bilmiyorlar."
ataç ikon Piyanist
kitaba 6 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Dead.

Dead.

@prmdkebru

Sevda Kadınları
Sevginin olduğu her yerde bir çıkış yolu olur..
ataç ikon Sevda Kadınları
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Dead.

Dead.

@prmdkebru

Kadınlar...Her şeyden önce sevdalarıyla yaşayan kadınlar...Mutlu yada mutsuz,hırslı yada azla yetinen,öfkeli ya da sakin,boynu bükük ya da burnu havada, mahcup ya da işveli, gururlu ya da onur kırıcı sevdalarıyla yaşayan, yaşayabilen kadınlar ...
ataç ikon Sevda Kadınları
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğen · 0 yorum
Michael-Çocuksu Topluma Gençlik Kitabı
2010
Piyanist kitabının da yazarı Piyanist ve Sevda Kadınları kitaplarının da yazarı Elfriede Jelinek tarafından kaleme alınan Michael-Çocuksu Topluma Gençlik Kitabı kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 2010 yılında 9789750522420 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Michael-Çocuksu Topluma Gençlik Kitabı isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Michael-Çocuksu Topluma Gençlik Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Piyanist
1970
Michael-Çocuksu Topluma Gençlik Kitabı kitabının da yazarı Elfriede Jelinek tarafından kaleme alınan Piyanist kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Notos yayınevinden 1970 yılında 9786055904784 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Piyanist isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Süheyla Kaya çevirmiştir. Piyanist kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevda Kadınları
1999
Michael-Çocuksu Topluma Gençlik Kitabı kitabının da yazarı Elfriede Jelinek tarafından kaleme alınan Sevda Kadınları kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gendaş Kültür yayınevinden 1999 yılında 9789753082297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevda Kadınları isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melda Ağırbaş çevirmiştir. Sevda Kadınları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dışarıda Kalanlar
2011
Michael-Çocuksu Topluma Gençlik Kitabı ve Piyanist kitaplarının da yazarı Elfriede Jelinek tarafından kaleme alınan Dışarıda Kalanlar kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786054607273 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dışarıda Kalanlar isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Dışarıda Kalanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hırs
2002
Michael-Çocuksu Topluma Gençlik Kitabı ve Piyanist kitaplarının da yazarı Elfriede Jelinek tarafından kaleme alınan Hırs kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gendaş Kültür yayınevinden 2002 yılında 9789753083225 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hırs isimli kitap 359 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Aylin İpekçi çevirmiştir. Hırs kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Malina
1991
Başrollünde oyuncu Isabelle Huppert yer aldığı, yönetmenliğini Werner Schroeter üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Malina isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Die Ausgesperrten
1982
Başrollünde oyuncu Elfriede Jelinek yer aldığı, yönetmenliğini Franz Novotny üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Die Ausgesperrten isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0