up
ara
P. J. Byrne

P. J. Byrne

Kissing Cousins
2008
Başrollünde oyuncu Zack Ward yer aldığı, yönetmenliğini Amyn Kaderali üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kissing Cousins isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Witness Insecurity
2011
Başrollünde oyuncu Meat Loaf yer aldığı, yönetmenliğini Heather Hale üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Witness Insecurity isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Salaklar Sofrası
1970
Başrollünde oyuncu David Walliams yer aldığı, yönetmenliğini Jay Roach üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Salaklar Sofrası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Para Avcısı
2013
Genç ve hırslı Jordan, yatırımcı kişileri aldatarak kısa bir zaman içerisinde büyük bir servet elde eder. Uyuşturucu kullanan, fahişelerle ilişki içerisinde olan kirli ve konfor dolu bir hayata sahiptir.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0