up
ara
‹ Elif Şafak

Elif Şafak Kitapları

1970
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Araf kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051114699 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Araf isimli kitap 396 sayfadan oluşuyor. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Araf kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Kitapları 30'dan fazla dile çevrilen ünlü yazar Elif Şafak'ın tasavvuf felsefesinden yola çıkarak yazdığı aşk romanıdır. Kitap Ella Rubinntain adında orta yaşlı bir ev kadınının okduğu bir tasavvuf kitabından sonra hayatının nasıl değiştiğini ele alıyor.
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Aşk (Ciltli) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051117317 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk (Ciltli) isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitap Mevlana Hakkında Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Aşk (Gri Kapak) kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 8696602140521 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk (Gri Kapak) isimli kitap 420 sayfadan oluşuyor. Kitap En Çok Etkilendiğim, Beni Geliştirdiğine İnadığım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşk (Gri Kapak) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Baba ve Piç kitabı Roman, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051114682 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baba ve Piç isimli kitap 418 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aslı Biçen, Elif Şafak çevirmiştir. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Baba ve Piç kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2004
Kramponlu Ceset Bir Remzi Ünal Polisiyesi kitabının da yazarı Celil Oker tarafından kaleme alınan Beşpeşe kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789753424677 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beşpeşe isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Beşpeşe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Bit Palas kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2008 yılında 9786051111223 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bit Palas isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bit Palas kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Firarperest kitabı Roman, Deneme (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051119021 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Firarperest isimli kitap 236 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Firarperest kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Havva'nın Üç Kızı kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786050935370 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Havva'nın Üç Kızı isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Havva'nın Üç Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Havvanın Üç Kızı kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Havvanın Üç Kızı isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Havvanın Üç Kızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan İskender kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2010 yılında 9786050902518 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İskender isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Omca A. Korugan çevirmiştir. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İskender kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Kağıt Helva kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050900651 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kağıt Helva isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Kağıt Helva kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
The Bastard of Istanbul ve The Gaze kitaplarının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Kem Gözlere Anadolu kitabı Öykü (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Evrensel Basım Yayın yayınevinden 2011 yılında 2789785970460 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kem Gözlere Anadolu isimli kitap 95 sayfadan oluşuyor. Kem Gözlere Anadolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Mahrem kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786051114675 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mahrem isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Mahrem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Med-Cezir kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051116020 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Med-Cezir isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Elif Şafak Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Med-Cezir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Pinhan kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2008 yılında 9786051111384 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pinhan isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Pinhan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Sakız Sardunya kitabı Çocuk, Gençlik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan ve Egmont Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786050922912 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sakız Sardunya isimli kitap 156 sayfadan oluşuyor. Sakız Sardunya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Sanma Ki Yalnızsın kitabı Deneme (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2018 yılında 9786050951462 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanma Ki Yalnızsın isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Sanma Ki Yalnızsın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Şehrin Aynaları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051111216 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şehrin Aynaları isimli kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şehrin Aynaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Şemspare kitabı Deneme, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050907995 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şemspare isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şemspare kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2007
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan Siyah Süt kitabı Roman, Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2007 yılında 9789759915315 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah Süt isimli kitap 308 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Siyah Süt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
The Gaze kitabının da yazarı The Gaze ve Araf kitaplarının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan The Bastard of Istanbul kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 1970 yılında 9780141031699 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Bastard of Istanbul isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. The Bastard of Istanbul kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
The Bastard of Istanbul ve The Gaze kitaplarının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan The Flea Palace kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 2009 yılında 9780141048956 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Flea Palace isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. The Flea Palace kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
The Bastard of Istanbul kitabının da yazarı The Bastard of Istanbul ve The Gaze kitaplarının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan The Forty Rules of Love kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 2014 yılında 9780141047188 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Forty Rules of Love isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. The Forty Rules of Love kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
The Bastard of Istanbul ve Araf kitaplarının da yazarı Elif Şafak tarafından kaleme alınan The Gaze kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. NCP Yayıncılık - İngilizce Klasikler yayınevinden 1970 yılında 9780141048949 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Gaze isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. The Gaze kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2