up
ara
Elizabeth Gilbert

Elizabeth Gilbert

Yağmur?

Yağmur?

@yagmurnc

Düşüncelerim eski komşularım gibi oldular, biraz can sıkıcılar -Bay ve Bayan Laklak'la onların Laf, Laf ve Laf adlı üç aptal çocuğu- ancak sonuçta sevimliler. Ama çocuklar evimi altüst etmiyorlar. Buralarda hepimize yer var.
ataç ikon Ye Dua Et Sev
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Yağmur?

Yağmur?

@yagmurnc

Ye Dua Et Sev
Şu an için sessizce otur ve durmak bilmez katılımına son ver. Ne olduğunu seyret. Sonuçta, kuşlar uçuşlarının ortasında ölüp gökten düşmez. Ağaçlar kuruyup ölmez. Nehirler kanla boyanıp kırmızı akmaz. Yaşam sürmeye devam eder. Neden bütün bu dünyada yaşanan her anı ufacık bir yönetim altında tutmamızın bu kadar önemli olduğundan bu kadar emin misiniz? Neden sadece olmasına izin vermiyorsunuz?
ataç ikon Ye Dua Et Sev
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Meral Meri

Meral Meri

@meralmeri

Ye Dua Et Sev
Bu iyi adamı sana kim getirdi bakalım?
Kim bu adam için her gün "dua" etti?
...
Elizabeth Gilbert - Ye Dua Et Sev
ataç ikon Ye Dua Et Sev
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Bazen aşk için dengeni kaybetmek dengeli hayatın bir parçasıdır...
ataç ikon Ye Dua Et Sev
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Birbirimizi sevdik. Bu hiç bir zaman akıllarda bir soru değildi. Biz sadece, birbirimizi umutsuzca, feryat figan, ruhlarımızı cezalandırırcasına perişan etmeyi nasıl bırakacağımızı çözemedik...
ataç ikon Ye Dua Et Sev
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Mutluluk, çaba harcayarak elde edilir. Onun için kavga eder, uğraşır, ısrar eder ve bazen onu ararken dünyayı dolaşırsın...
ataç ikon Ye Dua Et Sev
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Sert Erkekler
1970
Ye Dua Et Evlen ve Kızların ve Çiçeklerin İsimleri kitaplarının da yazarı Elizabeth Gilbert tarafından kaleme alınan Sert Erkekler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786055943202 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sert Erkekler isimli kitap 399 sayfadan oluşuyor. Sert Erkekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ye Dua Et Evlen
1970
Sert Erkekler kitabının da yazarı Elizabeth Gilbert tarafından kaleme alınan Ye Dua Et Evlen kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ye Dua Et Evlen isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Deniz Kenarında Okunabilecek Şezlong Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ye Dua Et Evlen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kızların ve Çiçeklerin İsimleri
1970
Sert Erkekler kitabının da yazarı Sert Erkekler ve Ye Dua Et Evlen kitaplarının da yazarı Elizabeth Gilbert tarafından kaleme alınan Kızların ve Çiçeklerin İsimleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263097 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kızların ve Çiçeklerin İsimleri isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kızların ve Çiçeklerin İsimleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ye Dua Et Sev
2006
Sert Erkekler kitabının da yazarı Elizabeth Gilbert tarafından kaleme alınan Ye Dua Et Sev kitabı Günlük, Mektup türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2006 yılında 9944009904 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ye Dua Et Sev isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Kumruluoğlu, Gamze Bulut çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ye Dua Et Sev kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ye, Dua Et, Evlen
0
Sert Erkekler kitabının da yazarı Elizabeth Gilbert tarafından kaleme alınan Ye, Dua Et, Evlen kitabı Aşk, Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 6054263578 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ye, Dua Et, Evlen isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Samsunlu çevirmiştir. Kitap Evlilik ve Aile Üzerine Yazılmış En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ye, Dua Et, Evlen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0