up
ara
Elizabeth Peters

Elizabeth Peters

Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi
1970
Altın Kuşun Mezarı kitabının da yazarı Altın Kuşun Mezarı ve Mumya Sandukası kitaplarının da yazarı Elizabeth Peters tarafından kaleme alınan Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753295390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi isimli kitap 347 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nazan Tuncer çevirmiştir. Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Altın Kuşun Mezarı
2010
Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi ve Mumya Sandukası kitaplarının da yazarı Elizabeth Peters tarafından kaleme alınan Altın Kuşun Mezarı kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944823609 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Altın Kuşun Mezarı isimli kitap 478 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Cemal Tevrizci çevirmiştir. Altın Kuşun Mezarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mumya Sandukası
2007
Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi ve Altın Kuşun Mezarı kitaplarının da yazarı Elizabeth Peters tarafından kaleme alınan Mumya Sandukası kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 2007 yılında 9753295715 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mumya Sandukası isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Dost Körpe çevirmiştir. Mumya Sandukası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Firavunların LanetiBir Amelia Peabody Polisiyesi
2006
Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi kitabının da yazarı Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi ve Altın Kuşun Mezarı kitaplarının da yazarı Elizabeth Peters tarafından kaleme alınan Firavunların LanetiBir Amelia Peabody Polisiyesi kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 2006 yılında 9789753295505 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Firavunların LanetiBir Amelia Peabody Polisiyesi isimli kitap 390 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nazan Tuncer çevirmiştir. Firavunların LanetiBir Amelia Peabody Polisiyesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İsis Rahibesinin Esrarı
2011
Kumsaldaki Timsah Bir Amelia Peabody Polisiyesi ve Altın Kuşun Mezarı kitaplarının da yazarı Elizabeth Peters tarafından kaleme alınan İsis Rahibesinin Esrarı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9753296177 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İsis Rahibesinin Esrarı isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. İsis Rahibesinin Esrarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0