up
ara
Pavan Malhotra

Pavan Malhotra

Koş Milkha Koş
2013
Başrollünde oyuncu Sonam Kapoor yer aldığı, yönetmenliğini Rakeysh Omprakash Mehra üstlendiği film Biyografi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Koş Milkha Koş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pardes
1997
Başrollünde oyuncu Amrish Puri yer aldığı, yönetmenliğini Subhash Ghai üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bollywood türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pardes isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kara Cuma
2004
Başrollünde oyuncu Aditya Srivastava yer aldığı, yönetmenliğini Anurag Kashyap üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kara Cuma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bang Bang
2014
Harleen ve Rajveer birbirleri ile tanıştıktan sonra onları bir sürü macera beklemektedir. Filmde ikilinin maceraları ve birbirlerine olan güven duyguları konu alınmıştır.
Road To Sangam
2009
Başrollünde oyuncu Paresh Rawal yer aldığı, yönetmenliğini Amit Rai üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Road To Sangam isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0