up
ara
‹ Emel Esin

Emel Esin Kitapları

2004
Türkistan Seyahatnamesi ve Türklerde Maddi Kültürün Oluşumu kitaplarının da yazarı Emel Esin tarafından kaleme alınan Orta Asya'dan Osmanlıya Türk Sanatında İkonografik Motifler kitabı Sanat, Akımlar türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 2004 yılında 9789758240975 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Orta Asya'dan Osmanlıya Türk Sanatında İkonografik Motifler isimli kitap 457 sayfadan oluşuyor. Orta Asya'dan Osmanlıya Türk Sanatında İkonografik Motifler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Orta Asya'dan Osmanlıya Türk Sanatında İkonografik Motifler ve Türklerde Maddi Kültürün Oluşumu kitaplarının da yazarı Emel Esin tarafından kaleme alınan Türkistan Seyahatnamesi kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Tarih Kurumu Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9799751609181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkistan Seyahatnamesi isimli kitap 123 sayfadan oluşuyor. Türkistan Seyahatnamesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Türkistan Seyahatnamesi ve Orta Asya'dan Osmanlıya Türk Sanatında İkonografik Motifler kitaplarının da yazarı Emel Esin tarafından kaleme alınan Türklerde Maddi Kültürün Oluşumu kitabı Sosyoloji, Kültür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kabalcı Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789759970291 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türklerde Maddi Kültürün Oluşumu isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Türklerde Maddi Kültürün Oluşumu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!