up
ara
Brian Taylor

Brian Taylor

Tetikçi 2: Yüksek Gerilim
2009
Başrollünde oyuncu David Carradine yer aldığı, yönetmenliğini Brian Taylor üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tetikçi 2: Yüksek Gerilim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oyuncu
2009
Milyarder olan Ken yeni bir oyun meydana getirmiştir. Çok kişi ile oynanan bu online oyunda, oyuncular içlerinde bulunan kötülüğü ve nefreti dışa vuracaklardır. Oyun insanlar tarafından kullanılmaya başlandıkça işler kötüye gitmeye başlar.
Kadavra
2008
Başrollünde oyuncu Michael Weston yer aldığı, yönetmenliğini Marc Schoelermann üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kadavra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jonah Hex
2010
Başrollünde oyuncu Wes Bentley yer aldığı, yönetmenliğini Jimmy Hayward üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jonah Hex isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tetikçi
2006
Başrollünde oyuncu Amy Smart yer aldığı, yönetmenliğini Brian Taylor üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tetikçi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0