up
ara
Daniel Kaluuya

Daniel Kaluuya

Doctor Who: Planet Of The Dead
2009
Başrollünde oyuncu Michelle Ryan yer aldığı, yönetmenliğini James Strong üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Doctor Who: Planet Of The Dead isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sicario
2015
Başrollünde oyuncu Benicio Del Toro yer aldığı, yönetmenliğini Denis Villeneuve üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sicario isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kapan
2017
Film, sevgilisinin ailesiyle tanışmak için gizemli bir kasabaya giden siyahi bir adamın başından geçen korku dolu olayları ele alır.
Psychoville
2009
Başrollünde oyuncu Dawn French yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Psychoville isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Black Mirror
2012
Her bölümü farklı yönetmenler tarafından farklı oyuncularla çekilen bir mini TV dizisidir. Anlatılan hikayeler birbirinden farklı olsa da hepsinin ortak noktası, hayatın karanlık yüzünü gösteriyor olmalarıdır. Hikayeler bazen günümüz sorunlarına bazen ise gelişen teknoloji ile birlikte gelecekte yaşanabilecek sorunlara değiniyor.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0