up
ara
Emre Dorman

Emre Dorman

Mustafa İlhan Genç

Mustafa İlhan Genç

@asilombard

Edip Yükselin bazı konularda bazılarını ifşa ettiği için yurt dışına kaçmasına neden olmuşlar ve hala hakkında tutuklama kararı devam ediyor dilerim bu değerli insanlar emre dorman ve caner taslaman nın kıymeti bilinir karanlığında kaldığınız gölgeyi aydınlık sanıyorsanız ve bu aydınlığın karanlık olacağına da şüphe duyursanız gerçekten aydınlatıcı olan kitaplarını akıp okuyun sonra da kuranı bir kez daha okuyun derim selamaetle...
Emre Dorman
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
araf

araf

@araff

Düşüncesini ifade ederken muhalif karşı tarafın en saygısız hallerinde bile sakinliğini hiç bozmadan ,takdir edilir araştırma ve bilgisine rağmen en mütevazi haliyle bilgisini aktaran güzel insan .İslam,Müslümanlık ,Hadisler ve tüm bu tarz konuların izahin da sadeleştirilmiş doğru bir bakış açısıyla konuyu arındırdığını düşündüğüm ve bilgisinin kaynağında ilk ve tek olarak Kuranı Kerim i gören ve benim için bir çok kafama takılan sorunun cevaplandırılmasında aydınlatıcı olan kişilerden biri .
Emre Dorman
ünlüye puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
Mustafa

Mustafa

@mustafac

Gerçek anlamda ölümsüz bir sevgi, ölümlü olan bir insana değil ancak ölümsüz olan Allah'a verilebilir.
ataç ikon Kendini Kınayan Nefis
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Mustafa

Mustafa

@mustafac

Kendini Kınayan Nefis
İnsanı güçlü kılan şey, duygularına hakim olmasıdır. Duygularına hakim olamayan insan duygularının tutsağı olur. Duygularının tutsağı olan insan, hiçbir zaman gerçek anlamda özgür olamaz.
ataç ikon Kendini Kınayan Nefis
kitaba 6 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kıyıya Vuran Balık

Kıyıya Vuran Balık

@kyyavuranbalk

İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar
ataç ikon İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
güneş

güneş

@gunes

Ömür;anne karnı ile toprak altındaki iki karanlık arasında yakılan bir kibrit alevi gibidir.Alev almasiyla sönmesi an meselesidir.
ataç ikon İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar
kitaba 9 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Tuhaf Bir Erkek

Tuhaf Bir Erkek

@cuhela

Hayat doğru yolda olunca ölüm korkusu yoktur. Bizi ölümden yıldıran tek şey, hayatın kötülük içinde geçmesidir.

Ömer Hayyam
ataç ikon İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Tuhaf Bir Erkek

Tuhaf Bir Erkek

@cuhela

İşyerinde ya da evinde otururken bir anda en yakınlarının yanına geldiğini ve tek bir söz bile etmeden hüzünlü bir şekilde ellerinden ve ayaklarından havaya kaldırarak seni taşımaya başladıklarını hayal et. Sen “durun ne yapıyorsunuz indirin beni” aşağıya demene rağmen seni işiten ya da haykırışına tepki veren yok. Aldıkları gibi seni gasilhaneye götürüyor ve elbiselerini çıkartıp seni yıkıyorlar. Sen anlamsız bir şekilde ne olduğunu anlamaya çalışırken bir de bakıyorsun cenaze namazın kılınıyor. Ardından tabutundan çıkartılıp mezarına konuyorsun ve üzerine toprak atılmaya başlıyor. Bir anda uyanıyorsun ve tüm gördüklerinin seni dehşete düşüren bir rüya olduğunu anlayıp derin bir oh çekiyorsun. Ama nereye kadar bu oh! Evet, belki hâlâ hayattasın ve tüm bu gördüklerin bir rüya. Ama bu er ya da geç senin kaçınılmaz olan sonun. Şimdi değilse de bir gün aynen gelip alarak omuzlayacak yakınların seni. Kendi elleriyle toprağın altına koyacak. Üzerine toprak atacak. Hâlâ yaşıyorsan bir sebebi var.
ataç ikon İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
People Are Asleep They Wake Up When They Die
1970
Kur'an-ı Kerim'deki Temel Emirler ve Yasaklar ve Modern Bilim: Tanrı Var kitaplarının da yazarı Emre Dorman tarafından kaleme alınan People Are Asleep They Wake Up When They Die kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9786058808263 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan People Are Asleep They Wake Up When They Die isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor. People Are Asleep They Wake Up When They Die kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kur'an-ı Kerim'deki Temel Emirler ve Yasaklar
0
People Are Asleep They Wake Up When They Die kitabının da yazarı Emre Dorman tarafından kaleme alınan Kur'an-ı Kerim'deki Temel Emirler ve Yasaklar kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786058808232 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kur'an-ı Kerim'deki Temel Emirler ve Yasaklar isimli kitap 239 sayfadan oluşuyor. Kur'an-ı Kerim'deki Temel Emirler ve Yasaklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Modern Bilim: Tanrı Var
0
People Are Asleep They Wake Up When They Die kitabının da yazarı Emre Dorman tarafından kaleme alınan Modern Bilim: Tanrı Var kitabı Modernizm, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786058808249 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Modern Bilim: Tanrı Var isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Modern Bilim: Tanrı Var kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar
0
People Are Asleep They Wake Up When They Die kitabının da yazarı Emre Dorman tarafından kaleme alınan İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar kitabı İslam, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786058808225 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor. İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Duanız Olmasa Ne Öneminiz Var?
2014
People Are Asleep They Wake Up When They Die ve Kur'an-ı Kerim'deki Temel Emirler ve Yasaklar kitaplarının da yazarı Emre Dorman tarafından kaleme alınan Duanız Olmasa Ne Öneminiz Var? kitabı İslam, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051313634 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Duanız Olmasa Ne Öneminiz Var? isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Duanız Olmasa Ne Öneminiz Var? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0