up
ara
Enid Blyton

Enid Blyton

Tombiş Tekrar Geliyor
1970
Serüven Peşinde kitabının da yazarı Serüven Peşinde ve Malory Kuleleri'nde Üçüncü Yıl kitaplarının da yazarı Enid Blyton tarafından kaleme alınan Tombiş Tekrar Geliyor kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Çocuk yayınevinden 1970 yılında 9789754682342 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tombiş Tekrar Geliyor isimli kitap 60 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Tombiş Tekrar Geliyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Serüven Peşinde
1970
Tombiş Tekrar Geliyor kitabının da yazarı Tombiş Tekrar Geliyor ve Malory Kuleleri'nde Üçüncü Yıl kitaplarının da yazarı Enid Blyton tarafından kaleme alınan Serüven Peşinde kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 2880000022435 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Serüven Peşinde isimli kitap 91 sayfadan oluşuyor. Serüven Peşinde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Malory Kuleleri'nde Üçüncü Yıl
1970
Tombiş Tekrar Geliyor kitabının da yazarı Tombiş Tekrar Geliyor ve Serüven Peşinde kitaplarının da yazarı Enid Blyton tarafından kaleme alınan Malory Kuleleri'nde Üçüncü Yıl kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çitlembik Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944424561 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Malory Kuleleri'nde Üçüncü Yıl isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Malory Kuleleri'nde Üçüncü Yıl kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yaramaz Kızlar 4 - Dolly Okula Dönüyor
1970
Tombiş Tekrar Geliyor ve Serüven Peşinde kitaplarının da yazarı Enid Blyton tarafından kaleme alınan Yaramaz Kızlar 4 - Dolly Okula Dönüyor kitabı Çocuk, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754687729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaramaz Kızlar 4 - Dolly Okula Dönüyor isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Yaramaz Kızlar 4 - Dolly Okula Dönüyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Afacan 5'ler Şeytan Kayalıklarında
1970
Tombiş Tekrar Geliyor ve Serüven Peşinde kitaplarının da yazarı Enid Blyton tarafından kaleme alınan Afacan 5'ler Şeytan Kayalıklarında kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054482306 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Afacan 5'ler Şeytan Kayalıklarında isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Pelin İnan çevirmiştir. Kitap Eğlenceli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Afacan 5'ler Şeytan Kayalıklarında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Efsane Beşli 2
2013
Başrollünde oyuncu Anatole Taubman yer aldığı, yönetmenliğini Mike Marzuk üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Efsane Beşli 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0