up
ara
Ephraim Kishon

Ephraim Kishon

Bir Tavsiye Mektubu (2 Perde)
2011
Peki Öğleden Sonra Ne Yapacağız ve Ne Şeker Şeyler kitaplarının da yazarı Ephraim Kishon tarafından kaleme alınan Bir Tavsiye Mektubu (2 Perde) kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Öteki Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789755840772 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Tavsiye Mektubu (2 Perde) isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Bir Tavsiye Mektubu (2 Perde) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Peki Öğleden Sonra Ne Yapacağız
2000
Bir Tavsiye Mektubu (2 Perde) kitabının da yazarı Bir Tavsiye Mektubu (2 Perde) ve Ne Şeker Şeyler kitaplarının da yazarı Ephraim Kishon tarafından kaleme alınan Peki Öğleden Sonra Ne Yapacağız kitabı Ülkeler, Bölgeler, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2000 yılında 9789756817968 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Peki Öğleden Sonra Ne Yapacağız isimli kitap 299 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Hale Kuntay çevirmiştir. Peki Öğleden Sonra Ne Yapacağız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ne Şeker Şeyler
0
Bir Tavsiye Mektubu (2 Perde) kitabının da yazarı Ephraim Kishon tarafından kaleme alınan Ne Şeker Şeyler kitabı Komedi, Komik türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 0 yılında 9751001854 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Şeker Şeyler isimli kitap 150 sayfadan oluşuyor. Ne Şeker Şeyler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sallah Shabati
1964
Başrollünde oyuncu Albert Cohen yer aldığı, yönetmenliğini Ephraim Kishon üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sallah Shabati isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Blaumilch Canal
1969
Başrollünde oyuncu Reuven Baryotam yer aldığı, yönetmenliğini Ephraim Kishon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Blaumilch Canal isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0