up
ara
Tom Shadyac

Tom Shadyac

Ben
2010
Başrollünde oyuncu Coleman Barks yer aldığı, yönetmenliğini Tom Shadyac üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ben isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Jocks
1986
Başrollünde oyuncu Christopher Lee yer aldığı, yönetmenliğini Steve Carver üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Spor, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Jocks isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aman Tanrım
2003
Bruce Nolan, işlerinin yolunda gitmemesi üzerine Tanrı'ya isyan etmeye başlar. Bu sırada hiç beklemediği bir şey olur. Tanrı, bir anda karşısına çıkarak ona dünyayı idare etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu göstermek için bir ders vermeye karar verir.
Patch Adams
1998
İntihar girişimlerinin ardından hayatın değerini anlayan Hunter 'Patch' Adams adında bir adam kendisini insanları iyileştirmeye adar ve bunun için kendine özgü eğlenceli yöntemler geliştirir.
Yalancı Yalancı
1997
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
Reddetmek Reddi: Kabul Edilen
2006
Başrollünde oyuncu Justin Long yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Reddetmek Reddi: Kabul Edilen isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0