up
ara
‹ Eric-Emmanuel Schmitt

Eric-Emmanuel Schmitt Kitapları

2015
Çin’de bir tek çocuğun dışında başka çocuklara izin verilmemektedir. Bir otelde çalışan Bayan Ming, otelde çalışırken tanıştığı bir Fransız’a tam on çocuğu olduğunu anlatır. Fransız buna inanmasa da anlattıklarıyla Fransız’ın dikkatini çekmeye başarır. Gerçekle yalanı birbirine karıştıran Bayan Ming’in hikayesi anlatılmaktadır.
1970
Oscar ve Pembeli Meleği ve Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler kitaplarının da yazarı Eric-Emmanuel Schmitt tarafından kaleme alınan Bir Aynada Üç Kadın kitabı Dünya Edebiyatı, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 1970 yılında 9786050917321 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Aynada Üç Kadın isimli kitap 412 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Bahadırhan Bozkurt çevirmiştir. Bir Aynada Üç Kadın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Oscar ve Pembeli Meleği kitabının da yazarı Eric-Emmanuel Schmitt tarafından kaleme alınan Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler kitabı Tiyatro Oyunu, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755080482 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şehsuvar Aktaş çevirmiştir. Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Oscar ve Pembeli Meleği kitabının da yazarı Oscar ve Pembeli Meleği ve Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler kitaplarının da yazarı Eric-Emmanuel Schmitt tarafından kaleme alınan Milarepa kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2009 yılında 9789756316030 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Milarepa isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Milarepa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Oscar ve Pembeli Meleği kitabının da yazarı Eric-Emmanuel Schmitt tarafından kaleme alınan Mösyö İbrahim ve Kuran'ın Çiçekleri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 0 yılında 9789758509980 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mösyö İbrahim ve Kuran'ın Çiçekleri isimli kitap 58 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mösyö İbrahim ve Kuran'ın Çiçekleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2005
Oscar ve Pembeli Meleği ve Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler kitaplarının da yazarı Eric-Emmanuel Schmitt tarafından kaleme alınan Nuh'un Çocukları kitabı Roman, Fransız Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2005 yılında 9789756316504 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Nuh'un Çocukları isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Bahadırhan Bozkurt çevirmiştir. Nuh'un Çocukları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2004
Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler ve Nuh'un Çocukları kitaplarının da yazarı Eric-Emmanuel Schmitt tarafından kaleme alınan Oscar ve Pembeli Meleği kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2004 yılında 9789756316016 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oscar ve Pembeli Meleği isimli kitap 62 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Bahadırhan Bozkurt çevirmiştir. Oscar ve Pembeli Meleği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2018
Oscar ve Pembeli Meleği ve Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler kitaplarının da yazarı Eric-Emmanuel Schmitt tarafından kaleme alınan Pilatus'a Göre İncil kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789752890824 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pilatus'a Göre İncil isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Pilatus'a Göre İncil kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2011
Oscar ve Pembeli Meleği kitabının da yazarı Eric-Emmanuel Schmitt tarafından kaleme alınan Şişmanlayamayan Sumocu kitabı Zen , Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2011 yılında 9786050905618 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şişmanlayamayan Sumocu isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bahadırhan Bozkurt çevirmiştir. Şişmanlayamayan Sumocu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!