up
ara
Erich von Daniken

Erich von Daniken

c

c

@tennesseewhiskey

"Sizlere gerçek bir hikâye anlatacağım, belki o zaman bizim düşünce tarzımızı daha iyi anlayabilirsiniz. Villahermosa - Campeche arasında çalışan tren her gün geç gelir ve bu kimseyi rahatsız etmez. Meksikalılar, beyazlar ve kızılderililer peronda sabırla oturur, gevezelik eder, sigara ve tekila içer, aileler ile tekrar tekrar vedalaşırlar. Bir gün bir mucize oldu ve tren Campeche'ye iki saat erken geldi. Herkes telaşla koşuşmaya başladı: Karım, çocuklarım nerede, bavulları bulun; tüm bu gürültünün arasında anlaşıldı ki, gelen dünkü trendi!"
ataç ikon Tanrıların Geldiği Gün - M.Ö. 11 Ağustos...
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
cesim

cesim

@cesim

Tanrıların Arabaları
Şüphesiz ki insanlar uzaya gittiğinde indikleri gezegendeki canlılar onlardan korkacak, sığınaklarına geçip gizlice izleyeceklerdi. İnsanlık onlara birçok teknoloji sunacak, dünyadan onlara yenilikler sağlayacaktı. İnsanlığın da başına gelen böyle bir durum olabilir mi?
ataç ikon Tanrıların Arabaları
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Kemal DEMİRKOL

Kemal DEMİRKOL

@kemaldemirkol

Bilginler doymuş kaz gibidirler; yeni düşünceleri hemen budalaca diye niteleyerek kafalarına sokmazlar.
ataç ikon Tanrıların Arabaları
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Kemal DEMİRKOL

Kemal DEMİRKOL

@kemaldemirkol

Ancak bugünün ve yarının ustaları eski bilgilerine hiç durmadan yenilerini eklemek zorundadırlar. Dün geçerli olan şey, yarın geçersiz olacaktır.
ataç ikon Tanrıların Arabaları
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Kemal DEMİRKOL

Kemal DEMİRKOL

@kemaldemirkol

Her yıl milyonlarca insanı ölüme göndermek mi, yoksa onları hiç doğurmamak mı daha insanca, hatta tanrısaldır?
ataç ikon Tanrıların Arabaları
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
Kemal DEMİRKOL

Kemal DEMİRKOL

@kemaldemirkol

Babalarımız kadar dindar olabiliriz ama, hiç olmazsa onlar kadar saf ve körü körüne inanmış değiliz. En iyi niyetimizle bile, her yerde bulunan, her şeye kadir olan mutlak bir Tanrı'nın, yaptığı işin sonunun nereye varacağını bilmediğini kabul edemeyiz: Tanrı insanı yaratmış ve eyleminden memnun kalmıştı. Ama her halde bir süre sonra pişmanlık duymuş olmalı ki, yarattığı insanları yok etmeye karar verdi. Çağımızın aydını bu çelişkiyle birlikte, bir Şefkatli Babanın nasıl olup da, sayısız oğlunu ölüme yollarken Lût ailesi gibilerini kayırdığı konusunda kuşkuya düşmelidir.
ataç ikon Tanrıların Arabaları
kitaba 7 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
Tanrıların Arabaları
1970
Tohum ve Evren kitabının da yazarı Erich von Daniken tarafından kaleme alınan Tanrıların Arabaları kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051420356 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrıların Arabaları isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Tanrıların Arabaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tohum ve Evren
0
Tanrıların Arabaları kitabının da yazarı Erich von Daniken tarafından kaleme alınan Tohum ve Evren kitabı Gizem, Parapsikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cep Kitapları yayınevinden 0 yılında 9789754800615 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tohum ve Evren isimli kitap 159 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sezai Yalçınkaya çevirmiştir. Tohum ve Evren kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yoksa Yanıldım Mı?
2002
Tanrıların Arabaları kitabının da yazarı Erich von Daniken tarafından kaleme alınan Yoksa Yanıldım Mı? kitabı Spritüalizm, Gizem türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cep Kitapları yayınevinden 2002 yılında 9789754800074 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yoksa Yanıldım Mı? isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Halit Kakınç, Metin Celal (Metin Celâl) çevirmiştir. Yoksa Yanıldım Mı? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tanrıların Geldiği Gün - M.Ö. 11 Ağustos 3114
2003
Tanrıların Arabaları kitabının da yazarı Tanrıların Arabaları ve Tohum ve Evren kitaplarının da yazarı Erich von Daniken tarafından kaleme alınan Tanrıların Geldiği Gün - M.Ö. 11 Ağustos 3114 kitabı Spritüalizm, Parapsikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cep Kitapları yayınevinden 2003 yılında 9789754342888 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrıların Geldiği Gün - M.Ö. 11 Ağustos 3114 isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Tanrıların Geldiği Gün - M.Ö. 11 Ağustos 3114 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tanrıların Şoku
2002
Tanrıların Arabaları ve Tohum ve Evren kitaplarının da yazarı Erich von Daniken tarafından kaleme alınan Tanrıların Şoku kitabı Spritüalizm, Parapsikoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cep Kitapları yayınevinden 2002 yılında 9789754800838 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tanrıların Şoku isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Esat Nermi Erendor çevirmiştir. Tanrıların Şoku kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0