up
ara
Erkan Sarıyıldız

Erkan Sarıyıldız

Aygül Üzel

Aygül Üzel

@ayguluzel

Aşk, aslında kişinin kendi içindeki muhteşemliğinin farkına vardığında yaşadığı coşkudur.Aslında Aşk tek kişilik yaşanan bir duygudur. Kişi kendi içindeki sonsuz sevgiyi ve coşkuyu hatırlatan bir varlık gördüğünde kıpırdanan duygu selidir. İlk başta bu sel fırtınaya dönüşür ve sularına kapılıp boğulabileceğin bir şiddette akar. Gerçekliğini ortadan kaldıracak kadar güçlüdür. Onun için değil midir ki aşk, her türlü deliliği yaptırır sevgiliye.
ataç ikon Kırkıncı Tohum
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
6 beğen · 0 yorum
Geçit
1970
Kendime Doğuşumun Güncesi kitabının da yazarı Erkan Sarıyıldız tarafından kaleme alınan Geçit kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kanes Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054478262 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geçit isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Geçit kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kendime Doğuşumun Güncesi
1970
Geçit kitabının da yazarı Geçit ve Simurg'un Gözyaşları kitaplarının da yazarı Erkan Sarıyıldız tarafından kaleme alınan Kendime Doğuşumun Güncesi kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051272115 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kendime Doğuşumun Güncesi isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kendime Doğuşumun Güncesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Simurg'un Gözyaşları
1970
Geçit ve Kendime Doğuşumun Güncesi kitaplarının da yazarı Erkan Sarıyıldız tarafından kaleme alınan Simurg'un Gözyaşları kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İkinci Adam Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051281414 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Simurg'un Gözyaşları isimli kitap 275 sayfadan oluşuyor. Simurg'un Gözyaşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kırkıncı Tohum
0
Geçit kitabının da yazarı Erkan Sarıyıldız tarafından kaleme alınan Kırkıncı Tohum kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kanes Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054478644 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırkıncı Tohum isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kırkıncı Tohum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ayak İzlerim
0
Geçit kitabının da yazarı Erkan Sarıyıldız tarafından kaleme alınan Ayak İzlerim kitabı Kişisel Gelişim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054771929 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayak İzlerim isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Ayak İzlerim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0