up
ara
‹ Ernest Hemingway

Ernest Hemingway Kitapları

1970
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Afrika'nın Yeşil Tepeleri - Bütün Eserleri 3 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789752201767 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Afrika'nın Yeşil Tepeleri - Bütün Eserleri 3 isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fatma Aylin Sağtür çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ernest Hemingway Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Afrika'nın Yeşil Tepeleri - Bütün Eserleri 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2005
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2005 yılında 9789752201842 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5 isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ernest Hemingway Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Akıntı Adaları - Bütün Eserleri 5 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1995
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Askerin Dönüşü kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 1995 yılında 9789753852223 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Askerin Dönüşü isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ernest Hemingway Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Askerin Dönüşü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2005
İspanya'da çıkan iç savaş sırasında, bir İngiliz bombacısı ve isyancı çeteler bir köprüyü birlikte havaya uçurmaya çabalarken başlarına gelen olaylar ve gerçek bir aşk hikayesi.
2010
Tatlı Perşembe ve Bilinmeyen Bir Tanrıya kitaplarının da yazarı John Steinbeck tarafından kaleme alınan Dünyanın En Güzel Hikayeleri kitabı Dünya Klasikleri, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2010 yılında 9789754057102 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyanın En Güzel Hikayeleri isimli kitap 173 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Oya Alpar çevirmiştir. Dünyanın En Güzel Hikayeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Fiesta: The Sun Also Rises kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Vintage yayınevinden 2012 yılında 0099285037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fiesta: The Sun Also Rises isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Fiesta: The Sun Also Rises kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Güneş de Doğar - Bütün Eserleri 8 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789752202801 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneş de Doğar - Bütün Eserleri 8 isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Orhan Azizoğlu çevirmiştir. Kitap Türk ve Dünya Edebiyatından Okunması Gereken Seçkin Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Güneş de Doğar - Bütün Eserleri 8 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1971
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Güneş Gene Doğar kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kalem yayınevinden 1971 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneş Gene Doğar isimli kitap 262 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Vahdet Gültekin çevirmiştir. Güneş Gene Doğar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2008
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Güneş Yine Doğar kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kastaş Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789756544761 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneş Yine Doğar isimli kitap 281 sayfadan oluşuyor. Güneş Yine Doğar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Günün İlk Işığında Gerçek kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9751014956 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Günün İlk Işığında Gerçek isimli kitap 357 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Mehmet Harmancı çevirmiştir. Günün İlk Işığında Gerçek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1995
Cia'nin uzun süre kendisini Sosyalist ideolojiye karşı kullanmasına dayanamadığı için 2 Temmuz 1961 senesinde intihar etti. Mektup yazmak onun için ciddi bir işti ve satırlarında bunun ağırlığını hissedebiliyoruz.
1970
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan İhtiyar Balıkçı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sosyal Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9757384380 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İhtiyar Balıkçı isimli kitap 102 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ülkü Tamer çevirmiştir. Kitap İntihar Eden Yazarların Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İhtiyar Balıkçı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1985
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan İhtiyar Balıkçı kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 1985 yılında 975-434-134-6 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İhtiyar Balıkçı isimli kitap 92 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ülkü Tamer çevirmiştir. İhtiyar Balıkçı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan İhtiyar Balıkçı kitabı Dünya Klasikleri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etkileşim yayınevinden 2014 yılında 9786051622668 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İhtiyar Balıkçı isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. İhtiyar Balıkçı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Irmaktan Öteye Ağaçların İçine kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kastaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756544860 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Irmaktan Öteye Ağaçların İçine isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ernest Hemingway Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Irmaktan Öteye Ağaçların İçine kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Mustafa Kemal ve silah arkadaşları Kurtuluş Savaşını yaparlarken gazetesi adına yeni gelişmeleri günü gününe izliyordu. İstanbul'u Mustafa Kemal'i, İsmet İnönü'yü, Mudanya ve Lozan Andlaşmalarına, ünlü Trakya göçünü ve bütün bunların yanı sıra da yine aynı kalemden Birinci Dünya Savaşı ile İkinci Dünya Savaşı'nın ve sonrasının çarpıcı günlerini okuyacaksınız.
1955
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan İspanya Geceleri kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çağlayan Yayınları yayınevinden 1955 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İspanya Geceleri isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nil Serdar çevirmiştir. Kitap İntihar Eden Yazarların Kitapları listesinde de yeralmaktadır. İspanya Geceleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Kadınsız Erkekler - Bütün Eserleri 4 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789752201743 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadınsız Erkekler - Bütün Eserleri 4 isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ülkü Tamer çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ernest Hemingway Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kadınsız Erkekler - Bütün Eserleri 4 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Kazanana Ödül Yok Bütün Eserleri 5 kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754944983 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kazanana Ödül Yok Bütün Eserleri 5 isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kazanana Ödül Yok Bütün Eserleri 5 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Kazanana Ödül Yok kitabı Dünya Klasikleri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789752206373 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kazanana Ödül Yok isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ernest Hemingway Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kazanana Ödül Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Kilimanjaro'nun Karları kitabı Kuzey Amerika, Öykü (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754941289 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kilimanjaro'nun Karları isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kilimanjaro'nun Karları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2012
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Kilimanjaro'nun Karları - Bütün Eserleri 9 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. 473 yayınevinden 2012 yılında 9789752204485 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kilimanjaro'nun Karları - Bütün Eserleri 9 isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yasemin Yener çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ernest Hemingway Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kilimanjaro'nun Karları - Bütün Eserleri 9 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Öyküler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789753311328 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öyküler isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0
Yaşlı Adam ve Deniz kitabının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Paris Bir Şenliktir kitabı Kuzey Amerika, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 2789754940838 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris Bir Şenliktir isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Saydam Özel çevirmiştir. Paris Bir Şenliktir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1970
Yaşlı Adam ve Deniz ve Silahlara Veda kitaplarının da yazarı Ernest Hemingway tarafından kaleme alınan Seçme Öyküler kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçme Öyküler isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Seçme Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2