up
ara
Ernle Bradford

Ernle Bradford

Turgut Reis Malta Kuşatması ve Son Sefer
1970
Padişahın Amirali Barbaros Hayreddin kitabının da yazarı Padişahın Amirali Barbaros Hayreddin ve Akdeniz kitaplarının da yazarı Ernle Bradford tarafından kaleme alınan Turgut Reis Malta Kuşatması ve Son Sefer kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aksoy Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789758263707 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Turgut Reis Malta Kuşatması ve Son Sefer isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Turgut Reis Malta Kuşatması ve Son Sefer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Padişahın Amirali Barbaros Hayreddin
0
Turgut Reis Malta Kuşatması ve Son Sefer kitabının da yazarı Ernle Bradford tarafından kaleme alınan Padişahın Amirali Barbaros Hayreddin kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786051117843 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Padişahın Amirali Barbaros Hayreddin isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Padişahın Amirali Barbaros Hayreddin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Akdeniz
2018
Turgut Reis Malta Kuşatması ve Son Sefer ve Padişahın Amirali Barbaros Hayreddin kitaplarının da yazarı Ernle Bradford tarafından kaleme alınan Akdeniz kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Köprü Kitapları yayınevinden 2018 yılında 9786056378409 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akdeniz isimli kitap 605 sayfadan oluşuyor. Akdeniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Burke & Hare (horrors Of Burke And Hare)
1972
Başrollünde oyuncu Harry Andrews yer aldığı, yönetmenliğini Vernon Sewell üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Burke & Hare (horrors Of Burke And Hare) isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0